artwork

Global PR Trendleri Zirvesi’ne geri sayım başladı

9 sene önce

0

Dünyanın birçok ülkesinden iletişim uzmanları  26-27 Şubat tarihlerinde Pera Palace Otel’de düzenlenecek olan Global PR Trendleri  Zirvesi’nde buluşacak. 2011 yılından bu yana birçok farklı ülkede 15 kez yapılan etkinlik, bu yıl Excel İletişim Yönetimi’nin resmi iş ortaklığı ile gerçekleşecek.

İletişim dünyasındaki global trendlerin tartışılacağı Global PR Trendleri Zirvesi’nde itibar inşa etmek, yöneticiler için PR’ın önemi, iletişim fonksiyonlarının evrimleşmesi, dijital iletişimde zorluklar ve fırsatlar, medya ile daha iyi ilişki kurmak için özgün modeller gibi farklı konular ele alınacak.

34 ülkeden sektörlerinin önde gelen markalarının iletişim yöneticilerini buluşturacak zirvede konuşmacı olacak markalar şöyle: Linkedin, Microsoft, AkzoNobel, Visit Britain, Avusturalya Turizm, General Electric, Cisco, HSBC, Roche, Citibank, Lenovo, Airbus Grup, BBC ve Chevron.

PR trendlerinin markalardan örneklerle tartışılacağı zirvede, hem markaların hem de ajansların iletişim uzmanları iş alanlarına dair yeni bir bakış açısı kazanma imkânı yakalayacak.

Etkinlik ajansı The P World tarafından organize edilen Global PR Trendleri Zirvesi’nin tek resmi iş ortağı ise Excel İletişim Yönetimi.

Global PR Trendleri Zirvesi katılım ve kayıt koşulları hakkında bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Walmart Alışveriş Deneyimini Yapay Zeka İle Geliştiriyor

Walmart Alışveriş Deneyimini Yükseltmek İçin Üretken Yapay Zekadan Yararlanıyor...

Yepyeni bir medya planlama ve satın alma ajansı: “STAFF”

“STAFF” medya planlama ve satın almaya yepyeni bir soluk getiriyor…...

Mullenlowe İstanbul’da Üst Düzey Atama

O. Nadir Aydın, ajanstaki görevine Executive Creative Director olarak devam...