Glad çöp poşetlerinin gücünü ispatlıyor

Glad çöp poşetlerinin kalitesi ve gücüne odaklanılan FCB Kanada imzalı yeni reklam kampanyası komedi unsurundan yararlanıyor.

Çöp poşeti markası Glad, yeni reklamında komedi ikilisi The Perlorian Brothers’ın desteğiyle gücü ve önemsenmeyi vurgulayan bir karakter canlandırılıyor.

‘Big Lift’ isimli reklamda ilk defa 2017’de ‘Thank You’ isimli kampanyasında kullandığı temizlik personeli tekrar ekranlara getiriyor ve günlük kullanımda sızdırmayan veya yırtılmayan poşetlerini öne çıkarıyor. İşe gitmek üzere evden çıkan bir adam, temizlik personeli ile karşılaşıyor. Temizlik personeli iki çöp poşetini de savurarak başının üzerine kaldırıp ikisini de birbirine vuruyor. Kafası karışan ev sahibi, eve geri giriyor ve adamı perdenin arkasından izlemeye başlıyor. Temizlik görevlisi güç gösterilerine devam ediyor; bu kez de poşetleri biceps curl hareketini yaparcasına kaldırıyor, yere yatıyor ve poşeti yattığı yerden yukarı doğru itiyor. Neticede poşetlere hiçbir şekilde bir şey olmuyor.

The Clorox Company Pazarlama Başkan Yardımcısı Matt Kohler: “Glad, Kanada’daki evlerde yıllardır güvenilir bir lider olmuştur. Markayı bu güvenin üzerine inşa etmeye devam etmek istiyoruz. Düşük bağlılık (low-engagement) kategorisinde bulunsa da yaratıcı ve dikkat çekici bir hikaye anlatımı ile tüketicilere ulaşabiliriz.” diyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.