artwork

GittiGidiyor’a pazarlama alanında 3 ödül birden

4 yıl önce

0

E-ticaret sitesi GittiGidiyor, Türkiye’deki şirketlerin pazarlama alanındaki ekip başarısını ölçümleyen ilk ödül organizasyonu The Hammers Awards’tan üç ödülle döndü.

 Bu sene ilki düzenlenen ve jürisinde Türkiye’nin en değerli pazarlama üst düzey yöneticilerinin (CMO) yer aldığı The Hammers Awards’un sahipleri açıklandı. Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerdeki ekip başarısının değerlendirildiği organizasyonda katıldığı tüm kategorilerde birinci olarak üç ödül birden kazandı.

The Hammers Awards’ta “En İyi Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Ekibi” ödülünü alan GittiGidiyor CRM Ekibi, aynı zamanda “En İyi Data Odaklı Pazarlama Takımı” seçildi. GittiGidiyor’un sadakat programı Kazananlar Kulübü’nü hayata geçiren ekip, “En İyi Sadakat Programı Takımı” ödülüne de layık görüldü.

 GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Üç kategoride birden ödül almak gurur verici. GittiGidiyor’daki birçok başarımız gibi bu da çok iyi bir takım çalışmasının ürünü. Yaptığımız işlerde kullanıcılarımızı işimizin merkezinde tutmaya, onlarla olan bağımızı daha da güçlendirmek ve GittiGidiyor’a olan sadakatlerini artırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

İnsana değer veren bir kurum kültürüne sahip olmanın, mutlu çalışanlarla iş yapılmasına olanak sağladığına da değinen Kantarcı; “Motivasyonu yüksek çalışanlarımız sayesinde de ödüle layık işler ortaya çıkartıyoruz. Başarımızın kaynağı olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Marketing Meetup kapsamında hayata geçirilen The Hammers Awards, 22 Eylül 2020 tarihinde online olarak düzenlenen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Yarışma, Sector Hammers, Channel Hammers ve Special Hammers olmak üzere 3 ana kategori ve 29 alt kategoride gerçekleştirildi.

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...