Gillette ve Barcelona Futbol Kulübü’nden küresel iş birliği

Erkek bakımı markası Gillette, futbol kulübü FC Barcelona ile Latin Amerika’da sürdürdüğü ortaklığını küresel boyuta taşıma kararı aldı. Geliştirilen yeni işbirliğinde Barça adıyla da bilinen FC Barcelona’nın yıldız oyuncusu ve Gillette’in yüzü Neymar Jr.‘ın Twitter’da erkeklerin eski alışkanlıklarına dair eğlenceli paylaşımları dikkat çekiyor.

Gillette’in Küresel Marka Müdürü Francesco Tortora ortaklığa dair: “Hem Gillette hem de Barcelona Futbol Kulübü, dünyanın en iyisi olma yolunda ilerlerken ortak temel değerleri paylaşıyor. Hassaslık da bu değerlerden biri. Bu sebeple aramızdaki iş ortaklığının doğal olarak geliştiğini ve uyumlu olduğunu düşünüyoruz. Gillette olarak, dünyanın en popüler sporunu desteklediğimiz ve taraftarlara sevdikleri sporun bir parçası olmak için daha fazla fırsat sunduğumuz için çok heyecanlıyız.” açıklamasında bulundu.

Sahada hassaslık gerektiren anlar

Bu ayrıcalıklı iş birliği kapsamında Gillette, Barcelona Futbol Kulübü’nün taraftarları için fcbarcelona.com adresinde “Sahada Hassaslık Gerektiren Anlar” dizisini sunacak. Bu dijital derleme, kulübün yıldız oyuncularının paylaşımları yoluyla, maçlara hazırlanırken hassaslığın idmanlarda nasıl önemli bir rol oynadığını vurgulayacak. Ayrıca Gillette, Barcelona Futbol Kulübü’nün tüm dijital ve sosyal kanallarında ve alan tabelalarında da marka mevcudiyetine sahip olacak.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.