Gigi Hadid Tommy Hilfiger’in global marka elçisi oldu

Uluslararası üne sahip süper model Gigi Hadid, 2016 Sonbahar sezonundan itibaren Tommy Hilfiger kadın koleksiyonlarının marka elçiliğini üstlenecek. Bu özel elçiliğin bir parçası olarak Tommy Hilfiger ile işbirliği yapan Hadid, Amerikalı tasarımcıyla birlikte tasarladığı ilk kapsül koleksiyonunu da lanse edecek.

Hadid’in modern stillere kendi yorumunu katarak Hilfiger’ın imzası olan “klasik Amerikan cool” tarzıyla buluşturduğu kapsül koleksiyonda kadın spor giyimi, ayakkabılar, saat ve gözlük gibi aksesuarlar ve yeni bir parfüm yer alıyor.

Tommy Hilfiger bu özel işbirliğinden duyduğu mutluluğu şu sözlerle dile getiriyor: “Gigi hem bir top model hem de moda dünyasının en fazla takip edilen etkili isimlerinden bir tanesi. Defilelerimizde podyuma çıkıyor ve şimdi de Tommy Hilfiger kadın giyim ve parfümünün yeni yüzü olacağı için büyük mutluluk duyuyoruz.”

“Sosyal süper model” olarak anılan ve 21. yüzyılda mankenlik dünyasını yeniden şekillendiren, yeni bin yılın kültüründe süper modellerin rolünü yeniden tanımlayan isimler arasında olan Hadid, işbirliğiyle ilgili şunları dile getiriyor: “ Tommy’nin bana böyle bir işbirliği teklifinde bulunması hala rüya gibi geliyor. Tommy birlikte çalışması en kolay, en keyifli insanlardan biri. Markasına, kampanyalarına ve tasarım stiline hep saygı duydum. Koleksiyonumuzun ikonik Tommy yaşam tarzını kutlama niteliğinde olduğunu düşünüyorum.”

Koleksiyon ve parfüm kampanyalarının fotoğraf çekimleri 2016 başlarında New York kentinde gerçekleştirilecek. 2016 sonbaharında ise özel basılı, çevrimiçi ve açık hava reklamları dünya çapında lanse edilecek.  Markanın dostları ve takipçileri, sosyal medyadaki konuşmalara #TOMMYXGIGI etiketini kullanarak, @TommyHilfiger ve @GigiHadid kullanıcılarını belirterek katılabilir.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.