artwork

Getir, Spurs sponsorluğu için çalışmalarına başladı

1 sene önce

0

Getir, Eylül 2021’de duyurulan bir anlaşma olan futbol takımı Tottenham Hotspur‘a sponsorluğuyla ilgili başlama düdüğünü çaldı.

Temmuz ayında markayı müşterileri arasına katan yaratıcı ajans Neverland tarafından geliştirilen kampanyada, Spurs oyuncuları siparişlerini veriyor ve dakikalar sonra yiyecekleri teslim ediliyor.

Dijital ve sosyal kanallarda yayınlanan reklamlar, market teslimat hizmetinin hızlı teslimatı hakkında tezahürat yapan hayranların sesiyle hazırlandı.

Oyuncu Heung-Min Son, telefon şarjı %1’i gösteriyorken dakikalar içinde ulaşan bir telefon şarj cihazı sipariş ediyor.

Neverland Kurucu Ortağı Jon Forsyth: “Bu ortaklık yeni yıla başlamak için mükemmel bir yol ve Getir, dakikalar içinde bu alışveriş sevincini hem yaratıcı hem de eğlenceli bir şekilde hayata geçirmeyi başardı.” dedi.

Kampanyada yer alan diğer oyuncular ise; kabak, humus ve meyve siparişi veren Pierluigi Gollini, Bryan Gil ve Tanguy Ndombele.

Getir İngiltere Pazarlama Müdürü Nicholas Casby ise: “Bu filmleri yaratırken çok eğlendik, Getir hizmetinin sevincini ve heyecanını kulübün bazı oyuncuları aracılığıyla göstermek istedik. Umarım hayranlar ve müşteriler bu videoları beğenir.” dedi.

Kampanya, ev sakinlerinin ne zaman spor izlediğini belirlemek için otomatik içerik tanıma teknolojisini kullanacak ve ardından evdeki tüm cihazlarda Getir reklamlarını yayınlayacak.

Getir, Spurs’ün resmi antrenman kıyafeti ortağı ve önümüzdeki üç yıl boyunca Premier Lig kulübüne sponsor olacak.

Senin için
Tümünü göster
iPhone’un çekim kalitesi Hintli film yönetmenini etkiledi

Apple, Hindistan’da yaratılan ilk “iPhone’la çekilen”, 30 dakikalık Bollywood tarzı...

Purina, Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getirdi

Purina’nın heyecanlı kedisi Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getiren proje kapsamında ünlü...

Babanız elektrikli otomobil alırsa…

Kevin Bacon ve kızı, eğlenceli Hyundai Ioniq 6 reklamı için...