Geometry İstanbul’a yeni isim

Deneyimsel pazarlama ajansı Geometry İstanbul, ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Telekom, bilişim, medya, satış ve içerik pazarlaması gibi alanlarda 18 yılı aşkın deneyime sahip olan Ertuğ Özdemir, çift görevle Geometry İstanbul’da işbaşı yaptı.

Müşteri ilişkilerine liderlik etmek ve yeni ürünler geliştirerek Geometry İstanbul’un hizmet alanlarını genişletmek üzere göreve başlayan Ertuğ Özdemir, “Business Lead” ve “Growth Director” olarak iki ünvanla ile ekibe katıldı. Telekom, bilişim ve medya sektörlerinde; pazarlama, satış, tedarik zinciri yönetimi ve içerik pazarlaması alanlarındaki tecrübeleriyle Özdemir, Geometry İstanbul’a farklı bir bakış açısı daha kazandıracak.

Florida Atlantic Üniversitesi, Pazarlama ve İşletme çift ana dal bölümlerinden mezun olduktan sonra iş hayatına Sabancı Grubuna bağlı Turk Nokta Net’te başlayan Özdemir, KVK ve ardından Samsung Türkiye’de kariyerine devam etti. Sonrasında Sabah Grubu bünyesinde dağıtım ve pazarlama fonksiyonlarının bağlı olduğu Genel Müdür Yardımcılığı ve TürkMedya Grubu’nda Dergiler ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi.

Son olarak, ortağı olduğu global Haymarket Medya Grubu’nun da Türkiye, Orta Asya ve Kafkasya bölgelerinin temsilcisi olan Lift Content Factory’de Campaign Dergisi başta olmak üzere çeşitli online ve offline mecraların yönetiminde görev aldı. 2013-2016 yılları arasında ise Kristal Elma Festivali’nin etkinlik yönetimi ve içerik pazarlaması alanında projelerin liderliğini yürüttü.  

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.