Geometry Global’de üst düzey atama

Geometry Global Intelligence'da global COO (Chief Operating Officer) koltuğuna Pietro Leone getirildi. Leone, yeni görevinden önce Geometry Global EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesi CEO’luğu görevini yürütüyordu.

Yeni COO, yeni görevinde global CEO Steve Harding’e raporlamayı sürdürecek.

Harding konuyla ilgili olarak, "Leone, Geometry EMEA bölgesinde bir CEO olarak başından beri kilit bir roldeydi. İş ilişkisinde liderliğin köşe taşlarından biri, eşsiz çalışma şeklimizin savunucusu ve güçlü bir müşteri ortağımızdı.” açıklamasında bulundu.

Leone ise yeni görevi için, "Geometry EMEA zengin ve canlı bir bölgedir. Bense takımımdan ve başarılarımızdan ötürü inanılmaz gurur duyuyorum. Farklı bölge rollerinde geçen 20 yılın ardından, global ekibimizle çalışarak önümüze çıkacak yeni mücadeleler için dört gözle bekliyorum. Şimdi Geometry Intelligence’ın global pazarda markalara yardımcı olması ve işletmeleri büyütmesi için uğraşacağız." dedi.

Geometry Global, Leone’den boşalan koltuğa yeni EMEA bölge CEO'su olarak Claus Adams’ı atadı. Adams öncesinde Cheil DACH’ta Kıdemli Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyordu. Yeni görevinde o da Harding’e raporlama yapacak.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.