Generali Sigorta, Leo Burnett’le devam ediyor

Leo Burnett İstanbul‘un hazırladığı ve Generali Sigorta’nın trafik sigortası ve kasko ürünleri için tüketicilere sunduğu kişiye özel ürün ve avantajlı fiyat hizmetini anlatan reklam filmi yayına girdi. Eğlenceli bir tonda işlenen reklam filmi için kamera karşına markanın tanınan yüzü Generali Ali geçti.

Markanın müşterilerine sunduğu bir hizmet olan Kişisel Sigorta Danışmanlığı anlatıldığı kampanya, televizyon kanalları ve sosyal medya hesaplarında eş zamanlı olarak yayınlanmaya başladı. “Hemen arayın size özel teklifinizi alın” çağrısının da yer aldığı reklamda Generali Sigorta’nın müşterilerinin trafik sigortası ve kasko ürünleri için yüzde 70’nin avantajlı fiyatlardan yararlandığı vurgulanıyor.

Film, kampanyanın önceki filmleri gibi izleyenlerden büyük beğeni aldı. Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen reklam filminin prodüksiyonunu Filmpark üstlendi; yönetmenliğini ise Mete Özok yaptı.

Generali Sigorta – Generali Ali Kişiye Özel Kasko Fiyatlandırm…Yeni reklamımız akşam 20:00’de TV’de yayında! Ekranlardan önce ise ilk defa Facebook’ta sizlerle.

Generali Sigorta A.Ş. tarafından gönderildi 7 Mart 2016 Pazartesi

 

 

Künye:

Reklamveren Generali
Reklamveren Temsilcileri Petar Dobric, Jakub Drobec, Hande Altay
Reklam Ajansı Leo Burnett İstanbul
Kreatif Direktör Emrah Akay, Oktar Akın
Kreatif Ekip Koray Şahan,Ersin Pekin, Barış Çetin, Özgür Güven
Ajans Başkan Yardımcısı Roda Sezer
Müşteri İlişkileri Aysu Sıldır, Gözde Attila
Stratejik Planlama İsmail Seval, Berkant Avcı
Ajans Prodüktörü Sevinç Öktem, Canan Polat
Yönetmen Mete Özok
Yapım Şirketi Filmpark
Post Prodüksiyon Sinefekt

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.