Genç yetenekler Danone Camp’te buluştu

Danone Camp, kariyer yolculuğunun henüz başındaki 15 farklı üniversiteden 34 genç yetenek ile yöneticilerini buluşturdu.

Toptalent.co üzerinden Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerinden alınan başvurular doğrultusunda 3 bin 39 kişi arasından seçilen 120 kişiyle önce vaka çalışması ve video mülakatları gerçekleştirildi. Yapılan elemeler sonucunda belirlenen 34 genç yetenek, 9 Mayıs’ta düzenlenen Danone Camp etkinliğine katılmaya hak kazandı.

34 öğrencinin Danone ekipleriyle buluştuğu etkinlikte; satış, insan kaynakları, pazarlama, finans ve operasyon birimlerinin yöneticileri, bölümlerinin işleyişi hakkında bilgi verdi. Kariyer yolculuklarının henüz başındaki öğrenciler; departmanlar, iş süreçleri ve bölümlerin şirkete sunduğu katkıların yanı sıra yöneticilerin deneyimlerini ve tavsiyelerini dinledi.

“Danone’de İnovasyon ve Teknoloji Trendleri” konulu panelin ardından, Makers Tükiye’den Ongun Tan, “Anlam Odaklı İnovasyon Çağında Çevik Öğrenme” başlıklı konuşmasıyla tecrübelerini paylaştı. Ardından düzenlenen “İnovasyon ve Girişimcilik Workshop”u ile de katılımcılar, edindikleri bilgileri kullanma fırsatı yakaladılar.

Danone Camp’e katılan genç yetenekler bundan sonraki süreçte Danone’de staj yapma şansı elde edecek ve onlara özel olarak tasarlanan gelişim programlarına katılacaklar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.