Site icon Campaign Türkiye

Gelecek İçin Kadın Gücü Zirvesi

Yönetim Kurulunda Kadın Derneği, 19 Aralık Swissotel The Bosphorus İstanbul’da “Gelecek İçin Kadın Gücü Zirvesi’ni gerçekleştiriyor. 

Cumhuriyetimizin 100. yılında, Yönetim Kurulunda Kadın Derneği tarafından düzenlenen Gelecek İçin Kadın Gücü Zirvesi” kadının gücünü vurgulamak, eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık konularında topluma ve gelecek nesillere ilham vermek amacıyla, cinsiyet eşitliğini hayatın her alanında göstermeyi, artırmayı ve desteklemeyi amaç olarak gören akademisyenler, sivil toplum liderleri, fikir öncüleri ve etkili liderlerin katılımıyla gerçekleşecek.

2011 yılında başlayan serüvende, Yönetim Kurulunda Daha Çok Kadın İçin Şirketler Arası Mentorluk Programıyla yola çıkan Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKKD), eşit cinsiyet temsilinin toplumsal ve ekonomik faydalarını savunuyor, kadınları bu yolda geliştirmeyi misyon ediniyor.

Zirvede; fikir liderleri, yönetim kurulu üyeleri, üst düzey yöneticiler, akademisyenler, danışmanlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile geçmişten geleceğe Kadın Gücü’nü konuşmak üzere bir araya gelerek, toplumsal cinsiyet eşitliğini çalışma ve sosyal hayatın her alanına yaymak için geleceği şekillendiriyor olacak.

Detaylı Program:

https://www.yonetimkurulundakadin.org/sayfa/zirve-program

Exit mobile version