“Geleceği evinize getiriyoruz”

Siemens Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Ekin Alayat Sarfati, insanların daha konforlu bir yaşam alanı oluşturma eğilimlerine dikkat çekerek hayat kalitesini artıran en son teknoloji ürünlere odaklandıklarını belirtiyor.

Siemens Ev Aletleri, 174 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile günümüzde de sektöre yenilikler kazandıran ve standartları belirleyen firma kimliği ile faaliyetlerini sürdürüyor. Yenilikçi ve vizyoner teknolojilerin öncüsü olarak son teknolojiye sahip, sade, şık, rafine ve estetik tasarımı yansıtan ürünlerimizle kullanıcıların hayat kalitelerini artıran ürünler ile onları geleceğin yaşam tarzına yaklaştırmayı hedefliyoruz.

Türkiye’de satış ve pazarlama faaliyetlerine başladığı 1992 yılından itibaren ankastre ürünler alanında büyük bir çıkış yapan Siemens Ev Aletleri, ankastre terimini pazarda bilinir kılan, tanıtan ve bu sektörün gelişimine yön veren marka olarak biliniyor. Ankastre ürünleri de bu anlamda mutfağın kalbi olarak nitelendirmek doğru olacaktır. Siemens’in ankastre ürünlerindeki yepyeni tasarımlarla birlikte mutfaklar artık daha estetik ve modern görüntüye sahip sosyal yaşam alanlarına dönüşüyor. Siemens, hayatı kolaylaştıran geleceğin teknolojilerini de tüketicilerine sunarak yemek hazırlamayı artık bir keyif haline dönüştürüyor. Siemens Ev Aletleri’nin ‘uzaktan kontrolü’ mümkün kılan Home Connect, ‘ihtiyacı tahmin eden’ iSensoric gibi yenilikçi teknolojiler ile donatılmış ve tasarımıyla fark yaratan ankastre ürünlerle geleceği evinize getiriyoruz.

Siemens, iSensoric teknolojisine sahip ankastre fırınlarda yer alan roastingSensor sayesinde pişmekte olan etin farklı yerlerindeki sıcaklık yüksek bir hassasiyetle ölçülerek en ideal sıcaklık ve pişirme elde edilir. Yiyecekler istenilen sıcaklığa geldiğinde fırın otomatik olarak durur. bakingSensor sayesinde de fırının içerisindeki nem oranını ölçerek, hamur işlerinizin ne zaman hazır olacağını anlar ve pişirme sürecini otomatik olarak ayarlar.

Siemens fullSteam buharlı fırınları sayesinde hızlı ve doğal bir şekilde yemek pişirebilirsiniz. Sıcak buhar sayesinde yiyeceklerdeki lezzet, vitamin ve mineraller korunur, yiyecekler doğal görünümünde kalır. Ayrıca activeClean teknolojisi sayesinde de fırın temizleme derdi ortadan kalkıyor. Sadece tek bir tuşa basarak fırınınız kendi kendini temizliyor. 4D sıcak hava teknolojisiyle de fırının içinde eşit sıcak hava dağılımı sağlar. Yemeğiniz, mükemmel sıcaklık dağılımı sayesinde, tepsi seviyesi ne olursa olsun istediğiniz gibi pişer.

Tüketiciler mutfakta aynı anda birçok ürünü kullanırken hızlı olmak istiyor. Yemek pişirirken kokunun mutfağa yayılmasını engellemek ve beraberinde şık bir tasarım da görmek istiyor. Siemens, ocak ve davlumbazı bir araya getiren üstün teknolojili davlumbaz entegreli indüksiyon ocaklar ile hem yerden tasarruf sağlıyor hem de tüketicilerin kişisel vizyonuna uygun mutfak yaratmasına fırsat veriyor. Patentli stepFlame teknolojisine sahip gazlı ocaklar sayesinde ise ateşin miktarını anlamak için efor harcamaya artık gerek kalmıyor. 9 hassas adımda ısı ve alev miktarını ayarlayarak kusursuz bir hassasiyetle yemeklerin pişmesini sağlıyor. 

Siemens Ev Aletleri olarak bir diğer önem verdiğimiz konu ise geleceğin teknolojilerini kullanıcılarımızla buluşturmak. Teknolojik yeniliklerin dünyası sürekli gelişiyor. Uzaktan kontrol imkânı sağlayan akıllı cihazların sayısı gün geçtikçe artıyor. Wi-Fi özellikli Home Connect ile evin içinde veya dışında, yaşamın tüm alanlarında ev aletleri ile bağlantı kurulmasını sağlayan, yaşamın dinamizmine kolayca ayak uydurmanıza yardımcı olan akıllı teknolojilerle, hayatınızın konfor standartlarını yeniden tanımlıyoruz. 

Home Connect uygulaması üzerinden evde değilken önceden fırına yerleştirdiğiniz yemeğinizi tam olmasını istediğiniz kıvamda ve zamanda pişirebilir, yerinizden kalkmadan kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Hatta marketteyken buzdolabınızda hangi ürünün olup olmadığını hatırlayamıyorsanız, Home Connect uygulaması ile entegre kameralar sayesinde buzdolabınızın içini görebilirsiniz. Hiç evden çıktığınız ve ocağınızı kapayıp kapamadığınızdan emin olmadığınız için geri döndüğünüz oldu mu? Home Connect özelliğine sahip Siemens ocaklar ile açık/kapalı durumu, etkin pişirme bölgeleri, zamanlayıcı durumu gibi ürün ayarlarını istediğiniz yerden, istediğiniz zaman kontrol edebiliyorsunuz.

Siemens Ev Aletleri, geleceğin yaşam tarzını bugünden kullanıcıların evlerine getirmeye devam edecek.

Siemens Ev Aletleri Pazarlama Müdürü

Ekin Alayat Sarfati

 

 

 

Bu yazı ilk kez Campaign Türkiye’nin 111. sayısında yayımlanmıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.