Garenta ve ikinciyeni.com, iletişim ortağını seçti

Anadolu Grubu bünyesinde yer alan Çelik Motor’un markaları Garenta ve ikinciyeni.com, iletişim ortağı olarak Communication Partner’ı seçti.

Araç kiralama sektörünün markalarından biri olan Garenta ve ikinci el online otomobil satış platformu ikinciyeni.com; yenilikçi yaklaşımlarını önümüzdeki dönemde de sürdürecek. Communication Partner ise danışmanlık ve uygulama hizmetlerini PR, pazarlama iletişimi ve marka yönetimi, değişim yönetimi ve iç iletişim, sosyal medya ve etkinlik yönetimi alanlarında uzmanlaşmış ekipleriyle yürütüyor.

Garenta, uzun ve kısa dönem araç kiralama markaları GarentaPRO, GarentaDAY ile faaliyetlerini sürdürüyor. Online açık artırma yöntemiyle ikinci el otomobillerin satışa sunulduğu ikinciyeni.com, hizmet vermeye başladığı 2013 yılından itibaren toplam yirmibinin üzerinde araç satışı ve 115.000 üyesi ile otomotiv e-ticaret oluşumları arasında yer alıyor.

Son 10 yıldır dünyanın ve Türkiye’nin lider markalarının iletişim ortağı olan Communication Partner ise Garenta ve ikinciyeni.com’un yanısıra Oger Telecom, Oyak Çimento Grubu, Enerjisa, Barilla, Filiz, Wasa, Türkiye Finans, İzmir Tanıtım AŞ, KFC, Pizza Hut, Ekici, Amway, Pimapen, Demirdöküm, First Quantum Çayeli Bakır İşletmeleri, Tofaş, Orhan Holding, Mutfak Ürünleri ve Margarin Sanayicileri Derneği, Türkiye Perakendeciler Federasyonu ve TOBBUND’ye hizmet veriyor.

Danışmanlık ve uygulama hizmetlerini; PR, pazarlama iletişimi ve marka yönetimi; değişim yönetimi ve iç iletişim; sosyal medya yönetimi ve etkinlik yönetimi başlıklarında toplayan Communication Partner, kurucusu olduğu Türkiye’nin tek bağımsız ajanslar network’u ile İstanbul’un yanı sıra 8 ilde daha hizmet verebiliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.