Garanti BBVA içerik dijital ajansını seçti

Garanti BBVA; finansal okur yazarlık, tasarruf ve teknoloji alanında fayda sağlayıcı içerikler üretme hedefiyle hayata geçireceği projeleri için dijital içerik ajansını seçti.

Garanti BBVA, iletişim stratejisi doğrultusunda yürüttüğü faaliyetlere bir yenisini daha ekledi ve finans, teknoloji, birikim, inovasyon odaklı blog’unu hayata geçirdi.

Müşteri deneyimi beklentilerine verdiği cevapları her kanalda sürekli geliştiren Garanti BBVA, yeni dönem projelerinden biri olan finans ve teknoloji blog’u için popüler dijital kültür ajansı “etcetera” ile iş birliği yaptı. etcetera, yeni iş birliği kapsamında Garanti BBVA’nın finans ve teknoloji blogu için, makale, video, infografik gibi farklı formatlarda düzenli içerik üretimi sağlayacak. Eylül ayı itibariyle kullanıcılarla buluşan blog sayfasına garantibbva.com.tr/blog adresinden ulaşmak mümkün.

etcetera’nın Garanti BBVA’ya sunacağı hizmetlerden bir diğeri de destekleyici/yaratıcı video içerik projeleri üretmek ve kapsayıcı iletişim stratejileri geliştirmek olacak.

Popüler dijital kültür ekseninde içerikle pazarlama hizmeti veren etcetera; İçerik Üretimi, Dijital İletişim Stratejileri Geliştirme, Dijital Proje ve Topluluk Yönetimi gibi başlıklarda Anadolu Efes, Boyner, Domino’s, Tadım, Yalı Spor gibi markalara 2017 yılından bu yana hizmet veriyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.