artwork

Garanti Bankası’nın yeni reklamı ile Ugi yeni maceralara atılıyor

6 yıl önce

0

Garanti Bankası’nın yeni reklamı ile iki senedir iletişim platformunun kahramanlığını üstlenen yapay zeka Ugi, Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz ile yepyeni bir yolculuğa çıkıyor.

Yeni reklam; teknolojiye soğuk, eskiye duyduğu özlemi her fırsatta dile getiren nostaljik bir baba Ayhan Sabit ile, babasının tam tersi teknoloji tutkunu, enerjik, bir o kadar da neşeli kızı Duygu Sabit’in hikayesini konu alıyor. Baba rolünü sevilen sanatçı Engin Günaydın üstlenirken, yeni neslin yetenekli oyuncusu Dilan Çiçek Deniz de Duygu Sabit rolüyle reklamlarda Ugi’ye eşlik ediyor.

Ugi her geçen gün kendini yenileyerek, yeni özellikleriyle karşımızda. Ugi artık konuşabiliyor ve uçabiliyor. Duygu Sabit’in, babasının üretim müdürü olarak çalıştığı tekstil şirketine stilist olarak işe girmesiyle başlayan kampanya, hem televizyon hem cep ekranından farklı video ve içeriklerle yayında olacak. Reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda ise Aile Arasında filminin yönetmeni Ozan Açıktan oturuyor.

Garanti Bankası’nın teknolojiyi sevdiren kahramanı Ugi ve Duygu Sabit’in, baba Ayhan Sabit ile atışmalarına da şahit olacağımız kampanya kapsamında, Ayhan Sabit’in dijital yenilikler karşısında pes edip etmeyeceği merak konusu olacak. Artık konuşan ve uçan Ugi, Duygu Sabit ile birlikte Garanti Bankası’nın hayatı kolaylaştıran çözümlerini Ayhan Sabit’e sevdirmeye çalışacak.

Künye

Reklamveren: Garanti Bankası
Reklamveren Temsilcileri: Burcu Tokcan, Saba Şimşeker, Armağan Tulunay Dölek, Buse Kaya
Reklam Ajansı: Alametifarika
Kreatif Direktör: Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme
Yaratıcı Grup: Caner Apaydın, Deniz Yükselci, Vehbi Bozdağ, Buğra Birgin
Müşteri İlişkileri: Berfu Ayaksız
Stratejik Planlama: Berra Katlav
Ajans Prodüktörü: Teğin Polat
Prodüksiyon Şirketi: PTOT Films
Yönetmen: Ozan Açıktan
Görüntü Yönetmeni: Yon Thomas
Post Prodüksiyon: Filimişleri
Müzik: Nilinişleri
Medya Ajansı: Cereyan
Medya Planlama: Deniz Keskintaş, Melike Altay, Berk Peksuz, Sıla Yıldız, Rıza Gezgin, Sinem Güner

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...