artwork

Garanti Bankası’nda önemli atamalar

11 sene önce

0

McKinsey & Company Türkiye Genel Müdürü Onur Genç, Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak. Kariyerine 1998 yılında McKinsey & Company’nin Toronto ofisinde başlayan Genç, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan (BDDK) izin alınmasının ve gerekli yasal prosedürlerin tamamlanmasının ardından Mart sonunda yeni görevine başlayacak.

Şubesiz Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Didem Dinçer Başer de yine BDDK’dan gerekli iznin alınmasının ve yasal prosedürlerin tamamlanmasını takiben yeni görevine başlayacak. Dinçer Başer, 2005 yılından bu yana bankanın Bireysel Bankacılık İş Kolundan Sorumlu Koordinatör olarak görevini sürdürüyordu.

Yeni görevine atanan son isim de Ali Fuat Erbil. 1997’den bu yana bankanın çeşitli kademelerinde görev alan Erbil, 1 Mart 2012 tarihinden itibaren Kurumsal Bankacılık, Finansal Kurumlar, Yurtdışı Şube ve Temsilcilikler, Nakit Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmalarına devam edecek.

 

Senin için
Tümünü göster
Twitter marka güvenliği parametrelerini geliştiriyor

Marka güvenliği Twitter’da Elon Musk’tan sonra da birincil öneme sahip...

Ascential ikiye bölünüyor, Philip Thomas CEO olacak

Cannes Lions sahibi Ascential ikiye bölünüyor; Duncan Painter ve Philip...

Yeni web sitemizin relansmanı için bir ilke imza attık

Campaign Türkiye olarak yenilenen yüzümüz için exclusive bir kampanya oluşturduk...