artwork

Garanti Bankası yeni yıl sevgi ve mutluluk dolu olsun diyor

4 sene önce

0

Garanti Bankası yeni yıl ile ilgili yeni reklam filmini yayınladı. Marka, 2019’un herkese sevgi ve mutluluk getirmesini temenni ediyor.

Garanti Bankası, yeni yıl ruhunu yansıtan eğlenceli ve duygusal yeni reklam filmiyle ekranlarda. Sabit ailesinin evinde yeni yıl heyecanı tüm coşkusuyla yaşanmaktadır. Hep birlikte oturulan yeni yıl sofrasının ise tek eksiği vardır; Ugi. Ancak yeni yılın bir araya getiren gücü ve umut veren havası tüm aile ile birlikte Ayhan Sabit’i de sarmıştır. Ve filmin sonunda kendisinden hiç beklenmeyen bir hareket ile Ugi’yi yeni yıl sofrasına davet ediyor ve ailecek yeni yıl yemeği yiyorlar.

Yeni yılın bir araya getiren gücünü hissettirmek istedik

Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Direktörü Elif Güvenen; “Tüm sene boyunca Ayhan Sabit’le Ugi’nin tatlı çekişmesine şahit olduk. Ugi’nin Duygu ile birlikte Garanti Bankası’nın hayatı kolaylaştıran çözümlerini Ayhan Sabit’e sevdirmeye çalıştığı reklam kampanyamızın bu filminde ise yeni yılın aynı sofra etrafında toplanmamızı sağlayan, umut veren, yüzümüzü gülümseten tarafını göstermek istedik. Teknolojiyi sevdiren banka olarak bu sefer önce sevgimizi birbirimize gösterelim diyerek, bu filme özel mottomuzu “Yeni yıl sevgi ve mutluluk dolu olsun, başka bir arzumuz yok.” olarak belirledik. Ve ortaya hem yeni yıl ruhunu yansıtan hem de Ayhan Sabit’in hiç bilmediğimiz bir yönünü gösterdiğimiz eğlenceli ve duygusal bir film çıktı. İzleyenlerimiz de bu sefer yeni yılın o büyülü etkisiyle ‘aksi’ Ayhan Sabit’in gerçek hislerini görme fırsatını buldular. Yeni yıl sofrasının birleştirici gücüyle yüzlerde tebessüm oluşturmayı hedeflediğimiz bu filmimiz vesilesiyle biz de Garanti ailesi olarak sevginin gücüyle sarmalanmış, mutlu anlarla dolu, renkli bir yıl diliyoruz.” dedi.

Reklamveren: Garanti Bankası

Reklamveren Ekibi: Burcu Tokcan, Saba Şimşeker, Armağan Tulunay Dölek, Duygu Karabaş, Tolga Aygör, Eren Yüce, Buse Kaya

Reklam Ajansı: Alametifarika

Kreatif Direktör: Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme

Kreatif Ekip: Caner Apaydın, Deniz Yükselci, Buğra Birgin, Enes Hadzibegovic, Deniz Eroğlu, Ümit Şentürk, Selin Topçu, Ercan Tarhan

Müşteri İlişkileri Ekibi: Duygu Yılmaz, Özge Öncül

Stratejik Planlama Ekibi: Berra Katlav, Alara Akkamış

Ajans Prodüksiyon Ekibi: Teğin Polat, Övgü Akgürgen, Merve Haklı

Medya Planlama: Cereyan, GroupM

Medya Planlama Ekibi: Deniz Keskintaş, Gökcen Cantekin, Melike Altay, Sıla Yıldız, Sevgi Erdem, Ecem İzler, Serkan Gündüz

Dijital Medya Planlama Ekibi: Eda Yıldırım, Mesut Şefizade, Barış Burçoğlu, Ceren Albeniz, Çisil Demirci, Damla Selçuk

Yapımevi: PTOT

Yönetmen: Ozan Açıktan

Yapımevi Prodüktörü: Tunay Vural, Işıl Ege, Gizem Elgün

Post-Prodüksiyon: Filimişleri, Anima İstanbul

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...