Garanti Bankası yeni iletişim platformu Ugi’yi tanıttı

Garanti Bankası, yeni iletişim platformunu hayata geçirdi. Garanti’nin yenilikçi ve teknolojik yönüne dikkat çeken platform, müşterilerine, finansal ihtiyaçlarında yalnız olmadıklarını hissettirmeyi amaçlıyor. Yeni iletişim platformunda, Garanti’nin DNA’sında olan teknolojiyi yansıtan yeni kahraman Ugi, hayatın içine karışarak insanlara kulak kabartıyor, finansal konularda kendini yalnız hissedenlere Garanti’nin çözümlerini hatırlatıyor, önerileriyle hayatlarını kolaylaştırıyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birim Müdürü Elif Güvenen şunları söyledi: “Garanti ileri teknolojisiyle, akıllı telefon, bilgisayar, şube ve çağrı merkezi aracılığıyla, kısacası müşterileriyle temasa geçtiği her noktada onların hayatını kolaylaştıran bir banka… 20 yıl önce bankacılık ihtiyaçları için şubelere giderken, hayatımıza çağrı merkezleri girdi. Sonra, internet aracılığıyla bankayla ilişki kuruldu. Bunu geçtiğimiz yıllarda, cebe gelen internet ile Cep Şubesi takip etti. Artık Garanti’de cep telefonuyla, sesle paranızı yönetmeniz bile mümkün. Gelecekte yapay zekâ sayesinde, daha pek çok yeni bankacılık hizmetinin hayatımızda yer alacağını öngörebiliyoruz.”

Reklam filmlerinde Ugi’ye sürpriz ünlüler eşlik ederken, ilk filmde Mehmet Aslantuğ rol alıyor. İletişim platformunun, bestesi ve sözleri Nil Karaibrahimgil’e ait olan “Yalnız Değilsiniz” şarkısını Mehmet Erdem seslendiriyor. Eşzamanlı olarak pek çok mecrada izleyicilerle buluşacak filmi Shazam’layanlar, “Yalnız Değilsiniz” şarkısını dinleyebilecek ve Ugi Oyunu’nu oynayabilecek. İletişim platformu için farklı yaratıcı uygulamalar da yapılacak.

Künye:

Reklamveren Garanti
Reklamveren Temsilcisi Elif Güvenen, Burcu Tokcan, Sinem Görgöz İnnice, Güneş Arslan Ulus, Saba Şimşeker, Ece Gökel, Müge Albayrak
Reklam Ajansı Alametifarika
Kreatif Direktör Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey
Yaratıcı Grup Lideri Caner Apaydın, Barış Alkan
Yaratıcı Grup Deniz Yükselci, Hakan Şılak, Burcu Tokatlı, Nuri Gülver, Gözde Keçeci, Ercan Tarhan
Müşteri İlişkileri Gökhan Akbay, Başak Tetik
Stratejik Planlama İdil Aydoğdu Önuçak, Berra Katlav, Melis Güçbilmez
Prodüksiyon Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Özgür Dağgez
Yönetmen Bora Egemen
Görüntü Yönetmeni Stefano Morcaldo
Post Prodüksiyon Anima & Filimişleri
Müzik Nilinişleri
Vokal Mehmet Erdem
Medya Ajansı Cereyan

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.