artwork

Gap, ilkbaharı “tuhaf” bir aşk hikayesiyle karşılıyor

9 sene önce

0

2015 ilkbahar koleksiyonunu mevsimin değişken havasına uygun olarak tasarlayan Gap, mini video serisini bu fikir üzerinden kurgulayarak sezona uygun bir hikaye sunuyor. Gap, video serisinin hikayesinde herkesin kendinden bir parça görebileceğini vurgularken, koleksiyonda da mevsime uygun parçalar bulunabileceğine dikkat çekiyor.

 

Sosyal medyada ilk kez bir video çalışması yapacak olan Gap’in mini video serisi ilkbahar mevsiminin tahmin edilemezliğinden yola çıkarak tuhaf bir aşk hikayesini konu ediniyor. The Daniels ikilisinin yönetmenliğini yaptığı mini dizide baş rolleri Marcel the Shell‘in yaratıcısı komedyen Jenny Slate ve “Little Miss Sunshine” ve “Prisoners” filmlerinden tanıdığımız oyuncu Paul Dano paylaşıyor.

Mükemmel aşkı bulmaya çalışan Jenny ve Paul’un hikayesine yer verilen videolar ilkbahar sezonu boyunca her hafta yayınlanacak 15 saniyelik, 12 bölümden oluşuyor.

Mini video serisi Instagram’ın yanı sıra Gap’in diğer dijital platformlarında da yayınlanacak. Gap’in global ajansı Wieden+Kennedy tarafından geliştirilen proje, Instagram’ın video looping özelliğini ilk kullanan kampanyalardan biri olma özelliğini taşıyor.

Mini video serisinin teaser‘ı seri hakkında ufak ipuçları veriyor ama takipçiler hikayenin çözülmesi için Nisan ayının sonunu bekleyecek.

Eğlenceli video serisini Gap’in sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Happy People Project İmzalı Yeni QNB Sigorta Filmi

Happy People imzası taşıyan yeni QNB Sigorta filmi yayında...

Mercedes-Benz 100. Yıl Cumhuriyet Rallisi başladı

100 klasik otomobil Cumhuriyet’in 100. yılında yollarda...