artwork

Game of Thrones’un White Walker’larından ilham alan bir scotch

5 sene önce

0

HBO, barları “Game of Thrones” temalı alkolleri ile doldurmaya devam ediyor. Bu sefer en soğuk neredeyse buz gibi soğuk servis edilen dizinin White Walker’larından ilham alan bir scotch ile.

Johnnie Walker, Game of Thrones’un bir sonraki sezonunda Westeros Krallığı’ın ölümsüz buzul kötülerinden esinlenerek bir malt viski çıkardı. Dizinin karlı atmosferine özel olarak tasarlanan şişeler, donma sıcaklığına ulaştığında üzerilerinde dizinin hayranlarının hoşuna gidecek bir mesaj beliriyor: “Winter is Here“. Marka bu mesajı iletmek için şişelerin üzerinde ısıya duyarlı mürekkep kullanmış. Markanın ikonik logosu da bu tasarım şişelere özel olarak zırh giymiş bir şekilde yer alıyor.

Johnnie Walker bu özel seri için Westeros’un hanedanlarından her biri için özel olarak adlandırılan ve biri de Night’s Watch için simsiyah tasarlanan 8 adet şişe tasarladı.

HBO lisans ve perakende biriminden Jeff PetersDizinin hayranlarının bir Game of Thrones viski istediklerini biliyorduk. Johnnie Walker’ın iş birliği için vizyonunu gördükten sonra fikrin mükemmel olduğunu ve zamanın geldiğini düşündük” açıklamasında bulundu.

Senin için
Tümünü göster
Tinder’dan “dövme salonu”

Tinder “çift” dövmelerini silmeye davet ediyor...