artwork

Game of Thrones hayranları Londra Kulesi deneyimine davet edildi

1 sene önce

0

Sky‘ın Now yayın hizmetini tanıtmak için Game of Thrones hayranları, Londra Kulesi’nin Orta Çağ zamanlarındaki hali Iron Throne’da selfie çekmeye davet ediliyor.
Kampanya bu hafta yayına girecek ve HBO’nun Sky and Now’da yayınlanacak olan House of the Dragon serisi, Game of Thrones’un bir tanıtıcı bölümü ve George RR Martin’in eserlerinin en yeni küçük ekran uyarlaması için beklenti oluşturmak amacıyla tasarlandı.

Deneysel üretim ve etkinlik yönetimi St Mark’s Studios tarafından yürütülürken, Taylor Herring etkinliği tasarladı.

Yeni görünümlü tahtın açılışı, alanın Yeoman Muhafızları (aka Beefeaters) ile Beyaz Kule’nin önünde yapıldı. Realite TV yıldızı Sam Thompson, 12 fite 10 fit heybetli tahtta ilk oturanlardan biriydi.

Tahtın yanında QR kodları, hayranların diziyle ilgili haberlere bağlanabilmeleri için akıllı telefonlarını kullanmalarına olanak tanıyor. Bilet sahipleri Sky 15 Ağustos galasına bilet kazanmak için çekilişe katılacak.

Sky Atlantic’in Thronecast sunucularından Jamie East şunları söyledi: “Targaryen’in yenilmiş düşmanlarının çarpık ve erimiş kılıçlarından yapılmış taht, Targaryen’in o dönemdeki muazzam gücünü ve etkisinin simgeliyor.”

Iron Throne, önümüzdeki hafta (16 Ağustos) Leicester Meydanı’nda yapılacak House of the Dragon galasından önce 9 Ağustos gün sonuna dek Tower of London ziyaretçilerine açık olacak.

Iron Throne, güç ve fetih sembolüdür ve Aegon Targaryen’in Westeros’u fethettikten sonra mağlup ettiği düşmanların bıçaklarından yapılmıştır. Westeros ile Londra Kulesi’nin inşa edildiği Orta Çağ dönemi arasındaki paralellikler çok açık. Martin, mitolojisinin çoğunu İngiliz tarihine dayandırdı.

House of the Dragon, 22 Ağustos’ta İngiltere’de Sky ve Now’da yayınlanmaya başlayacak.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...