artwork

Galatasaray’dan taraftarına seyircisiz maça özel fotoğraflı kampanya

3 sene önce

0

Koronavirüs sebebiyle tüm dünyadaki liglerde maçlar ertelenirken Türkiye’de de ligin ertelenmesine karar verilmişti. Normalleşme süreciyle birlikte 12 Haziran itibarıyla Süper Lig’de takımlar yeşil sahalara  dönmeye hazırlanıyor.

Taraftarlar ise salgın önlemlerinden ötürü tribünlerdeki yerini alamayacak ve maçlar, aksi yönde bir karar alınmaması halinde seyircisiz oynanacak.

Süper Lig’in kalan 8 haftasında 3 maçını Türk Telekom Stadyumu’nda oynayacak olan Galatasaray da tribünlerdeki sessizliğe karşı ‘Sensiz Olmaz Galatasaray’ adında bir kampanya hazırlayarak tribünlerdeki koltuklara seyircilerin baskılı fotoğraflarından oluşan kartonlar koyacak.

‘Sensiz Olmaz Galatasaray’ adı ile başlatılan kampanyaya katılmak isteyen taraftarlar www.sensizolmazgs.com adresi üzerinden kayıt yaptırabilecek. Kampanya, kombine sahiplerine özel indirim ile 123 TL’den satış sunulurken, genel satış rakamı ise 149 TL olarak açıklandı. Kampanyaya katılan taraftarlar, tribünlerdeki baskılı fotoğraflarını maç günü www.sensizolmazgs.com adresinden blok numarasını seçerek görebilecek.

Künye:

Reklamveren: Galatasaray Spor Kulübü

Reklam Ajansı: Krombera

Senin için
Tümünü göster
Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...

Oy ve Ötesi 100 bin gönüllü ile seçim günü sandıkların…

Oy ve Ötesi Derneği, 17 Mart Cuma günü, Impact Hub’da...