Galatasaray’dan taraftarına seyircisiz maça özel fotoğraflı kampanya

Koronavirüs sebebiyle tüm dünyadaki liglerde maçlar ertelenirken Türkiye’de de ligin ertelenmesine karar verilmişti. Normalleşme süreciyle birlikte 12 Haziran itibarıyla Süper Lig’de takımlar yeşil sahalara  dönmeye hazırlanıyor.

Taraftarlar ise salgın önlemlerinden ötürü tribünlerdeki yerini alamayacak ve maçlar, aksi yönde bir karar alınmaması halinde seyircisiz oynanacak.

Süper Lig’in kalan 8 haftasında 3 maçını Türk Telekom Stadyumu’nda oynayacak olan Galatasaray da tribünlerdeki sessizliğe karşı ‘Sensiz Olmaz Galatasaray’ adında bir kampanya hazırlayarak tribünlerdeki koltuklara seyircilerin baskılı fotoğraflarından oluşan kartonlar koyacak.

‘Sensiz Olmaz Galatasaray’ adı ile başlatılan kampanyaya katılmak isteyen taraftarlar www.sensizolmazgs.com adresi üzerinden kayıt yaptırabilecek. Kampanya, kombine sahiplerine özel indirim ile 123 TL’den satış sunulurken, genel satış rakamı ise 149 TL olarak açıklandı. Kampanyaya katılan taraftarlar, tribünlerdeki baskılı fotoğraflarını maç günü www.sensizolmazgs.com adresinden blok numarasını seçerek görebilecek.

Künye:

Reklamveren: Galatasaray Spor Kulübü

Reklam Ajansı: Krombera

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.