Galatasaray dijital medya ajansını seçti

Dijital spor medya ve içerik sağlayıcısı Perform, Galatasaray’ın Dijital Medya ve İçerik Sponsoru oldu. İmza töreni, 29 Ocak Cuma günü, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı’nda, Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih İşbecer ile Perform Türkiye ve Doğu Avrupa Genel Müdürü Emre Uğurlu‘nun katılımıyla düzenlenecek basın toplantısında yapıldı.

Anlaşma ayrıca, Galatasaray’ı tıpkı Bayern Münih gibi, futbol sitesi Goal’ün içerik ortağı yapıyor.

Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih İşbecer: Bu anlaşma Galatasaray’a pek çok yarar getirecek. Öncelikle scouting ekibimizin sonsuz bir bilgi havuzuna erişimini sağlayacak. Ayrıca en sağlıklı maç ve teknik analiz raporlarını en hızlı şekilde almalarına, detaylı araştırma yapabilmelerine imkân verecek. Taraftarımız bu anlaşmayla beraber kulübümüzün resmi Twitter, Facebook ve benzeri sosyal medya hesaplarından, Galatasaray Dergisi’nden daha kapsamlı bir içerik alacak. GSTV’nin yayınları çeşitlenecek, belli başlı Avrupa liglerinin maç özetleri, farklı sporlara ait haber ve görüntüler ekrana taşınacak. Günümüz yayıncılık anlayışında en çok kullanılan slogan ‘İçerik her şeydir’ cümlesidir. Biz Perform ile imzalayacağımız anlaşmayla bunu bir slogan olmaktan çıkarıp Galatasaray adına gerçeğe dönüştürüyoruz.

Bu anlaşmanın bir diğer ve çok önemli ayağı da, Perform’a bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren futbol sitesi Goal.com aracılığıyla, Galatasaray’a ait haber, görüntü ve güncel bilgilerin 18 farklı dilde tüm dünyaya yayılacak olması. Bu imza, Türkiye’nin en çok tanınan sportif markası Galatasaray’ı bu alanda bir adım daha ileriye taşıyacak. Dünya üzerinde kulübüyle en ilgili taraftar olma özelliğine sahip milyonlarca Galatasaraylının Perform’a katacaklarını ise sanırım kelimelerle ifade etmek mümkün değil. Bunu yaşayarak görecekler. Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.