artwork

Galatasaray Bilyoner ile sponsorluk anlaşması imzaladı

2 ay önce

0

Galatasaray Kulübü ile Bilyoner arasında, sarı-kırmızılı futbol ve basketbol takımlarını içeren sponsorluk sözleşmesi imzalandı. RAMS Park‘taki imza törenine, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Bilyoner İnteraktif Hizmetler AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Emin Hitay katıldı.

Burada bir konuşma yapan Dursun Özbek, “Sporda eğlence denince ilk akla gelen marka olan Bilyoner’e teşekkür ederim. Hedeflere ulaşabilmek için bizimle aynı hayalleri kuran markalarla iş birliğine devam ediyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de Avrupa’daki kupaları müzemize getirmek istiyorsak sponsorluk gelirlerimizi en üst düzeye taşımamız gerekiyor ama bu yeterli değil. Yayın gelirleri oldukça gerilemiş durumda. Başta federasyon, tüm paydaşların çözüm için çaba göstermesi gerekiyor. Yayın gelirlerinin gözden geçirilmesinin gerektiğini, bunu iyileştirmek için çaba sarf etme gereğini düşünüyorum. Bizlere düşen görev hem yasa dışı bahis hem kaçak yayınla mücadele etmektir.” dedi.

Törende açıklamalarda bulunan Emin Hitay ise, Türkiye’nin kurulan ilk yasal online şans oyunları platormu olarak bu sene 20. yıllarını kutladıklarını belirterek, “Bu özel senede, Türk spor tarihinin önemli değerlerinden biri olan Galatasaray Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Sporun ve taraftarın gücüne olan inancımızı her zaman koruyarak, takım ruhuna önem veriyoruz. Bu inancımızla, Galatasaray Futbol Takımı ve Galatasaray Basketbol Takımıyla tekrar bir araya gelmenin heyecanını yaşıyoruz. Hem futbol hem basketbol takımlarını kapsayacak şekilde sponsorluk anlaşmamızı yenilediğimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

Senin için
Tümünü göster
DEPSAŞ Enerji’den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Anlamlı Video

Bilek Güreşindeki Başarısı Herkese Örnek Oldu...

Ronaldo’ya ‘Binance’ davası

Cristaino Ronaldo’nun Binance bünyesinde çıkarılan NFT koleksiyonları büyük değer kaybedince...