G YOO’nun “ilk sakinleri” sosyal medya figürleri

Gayrimenkul şirketi Mar Yapı, son projesi G YOO inspired by Starck’ta herkesten önce yedi arkadaşı yaşatıyor.

Dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck’ın imzasını taşıyan ve tasarımcının ‘dikey köyler’ diye adlandırdığı G YOO inspired by Starck projesinde yer alan rezidansların inşaatı sürerken, marka sosyal medyada bir uygulamaya başladı. “G YOO’da Yaşam Şimdiden Başladı” söylemiyle marka, klasik toplu konut iletişimleri arasından sıyrılmak hedefiyle, yedi kişiden oluşan bir arkadaş grubunu projenin 3D dünyasında yaşatmaya başladı.

G YOO’nun hedef kitlesi dahilinde belirlenen ekip; Hande (Kafe sahibi), Kaan (Pilot), Nazlı (Bankacı), Selim (İnternet Girişimcisi), Taner (Reklamcı), Yasemin (Üniversite öğrencisi) ve Zafer (Üniversite öğrencisi)’den oluşuyor. Bu yedi kafadar, sit-com sıcaklığındaki hikayeleri ile projenin özelliklerini ve imkanlarını Facebook, Twitter ve Instagram’da anlatıyor. Oyuncuların greenbox önünde yapılan çekimlerinin, projenin görselleri ile birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan stop-motion videolar ve fotoğraflarla marka, projedeki rezidans yaşamının nasıl olacağına dair ipuçları veriyor.

BAL tarafından hayata geçirilen içerik stratejisi çerçevesinde toplam 19 video ve 27 fotoğraf hazırlandı. İlerleyen günlerde animated cinemagraphs’tan 3D videolara kadar birçok yeniliği, ayrıca takipçilere özel yarışmaları da içerecek iletişimi markanın sosyal medya hesaplarından takip etmek mümkün.

Mar Yapı – #Gyoodahayat başlıyor! G YOO inspired by Starck rezidanslarında herkesten önce yedi arkadaş yaşamaya başlıyor! Dünyaca ünlü Philippe Starck’ın imzasını taşıyan projede yaşamaya başlayan ekibi tanıyalım: Hande (Kafe sahibi), Kaan (Pilot), Nazlı (Bankacı), Selim (İnternet Girişimcisi), Taner (Reklamcı), Yasemin (Üniversite öğrencisi) ve Zafer (Üniversite öğrencisi). Yedi kafadarın dizi tadında hikayeleri için takipte kalın!

Posted by Mar Yapı on Tuesday, May 12, 2015

 

Künye:

Reklamveren Mar Yapı

Kreatif Ajans BAL

Yönetmen Alper Yanar, Cahit Onat

Prodüksiyon Ajansı Hayalbaz Prodüksiyon

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.