Future Eğitim Kampı programı açıklandı

26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde, yaratıcı endüstrilerin geleceğini şekillendirecek olan gençler için 3 günlük Future Eğitim Kampı düzenleniyor. İlham almak, yeteneklerini ortaya çıkarmak, reklam, medya, pazarlama ve iletişim sektörlerinin fikir önderleriyle  buluşmak isteyen gençler 17-18-19 Eylül 2014’te Santralİstanbul’da buluşacak.

Future Eğitim Kampı’nda 3 gün boyunca 15 seminer, panel ve çalışma atölyesi düzenleniyor. Her gün 5 oturumun ve 1 Creative Speed Networking buluşmasının düzenlendiği eğitim kampında, Yaratıcı Liderlik, Lokal ve Global Marka İletişimi, Prodüksiyon ve Yönetmenlik, Reklam Fotoğrafçılığı, Kreatif Ajans Yönetimi, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, Sürdürülebilirlik İletişimi, Dijital Dönüşüm, Yeni Medya ana başlıklarına odaklanılıyor.

Future Eğitim Kampı oturum programı açıklandı. Programı incelemek için tıklayın…

Future Eğitim Kampı’na sadece öğrenciler değil, 26 yaş altında olan tüm genç marka profesyonelleri ve genç reklamcılar katılabiliyor. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kampüsünde kurulan özel Future Eğitim Kampı alanına Future Delege Bileti olan tüm gençler giriş yapabiliyor.

Creative Speed Networking

Future Eğitim Kampı’da sabah gerçekleşen oturumların ardından, 3 gün boyunca her öğle arasında 1 saat boyunca Creative Speed Networking etkinliği düzenleniyor. Creative Speed Networking etkinliğinde, Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nin konuşmacıları, ajans başkanları, marka yöneticileri, medya temsilcileri ve fikir önderleri Future Eğitim Kampı katılımcılarıyla buluşuyor. Aralarında Karpat Polat, Thang Thung Nguyen, Oya Canbaş ve Haluk Sicimoğlu gibi isimlerin olduğu ve Vodafone, P&G, YouTube ve Google gibi kuruluşlarda görev alan üst düzey profesyonellerin bulunduğu oturumlarda kariyerinize yön verebilirsiniz.

Kreatif direktörler portfolyonuzu incelesin

Türkiye’de ve uluslararası arenada başarılarını kanıtlamış olan üst düzey kreatif direktörler, Future Eğitim Kampı sırasında portfolyo değerlendirmesi yapacak. Future Eğitim Kampı, 17 Eylül 2014’te saat 10:30’da başlıyor. Festival boyunca her gün bu saatte başlayıp üç ayrı salonda 16:10’da sona erecek Future Eğitim kampına katılmak için www.kristalelmafestivali.com adresinden Future Delege Bileti almak ve 26 yaşın altında olmak yeterli.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.