Fuse Tea yeni reklam filmi yayında

Fuse Tea yeni reklam filmi ile gençlerin karışım keyfi olduğunu vurgulayarak tek bir tadı tercih etmeleri zorunda kalmayacaklarını anlatıyor.

Çay, meyve ve bitkilerin karışım keyfi olduğunu söyleyen Fuse Tea gençlerin hayatında da bir sürü karışımların olduğunu, eğlenceli bir reklam filmi ile anlatıyor. “Köpek mi baksam, balık mı baksam?” diyen gencin en sonunda akvaryumda köpek baktığı görülüyor. Odasını toplaması gereken bir diğer gencin ise aklı dışarıda arkadaşları ile basketbol oynamakta ama tercihini hangisinden yana kullanacağını bilmezken kıyafetlerini top gibi yaparak hem odasını topluyor hem de odasında bulunan pota sayesinde basketbol oynayabiliyor. Sanatçı gencin ise eserlerini teknolojik çalışmalar ile desteklemesi mi  yoksa geleneksel yoldan mı yapması konusunda kafası karışıkken iki tarafı birleştirerek ortaya modern bir eser çıkartıyor. Son olarak ise “evde eğlence mi yoksa dışarıda yemek mi yesem?”  diyen gençlerin evde hem eğlenip hem yemek yediği görülüyor.

 

Fuse Tea’nin karışım keyfi ile gençlerin hayatın her alanında birden fazla şeyi karıştırarak yapabileceği söyleniyor ve o anlarda biz varız mesajı veriyor marka.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.