artwork

Fujifilm Türkiye’nin yeni ajansı belli oldu

4 yıl önce

0

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Fujifilm; ATL, BTL, dijital ve sosyal medyadaki iletişim çalışmalarını üstlenecek yeni reklam ajansı Karbonat oldu.

Karbonat, Fujifilm Türkiye’nin ATL, BTL, dijital ve sosyal medya dahil olmak üzere Fujifilm Kurumsal, İnstax , Fujibas markalarının iletişimlerini yürütecek, entegre reklam ajansı olarak çalışacak.

2020 yılında İşbir Yatak, OPPO, Biscolata, Boombastic, Luppo, Opel, Citroen’den sonra Fujifilm’i de müşteri portföyüne katan Karbonat, yeni markasına sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile hoş geldin dedi.

Fujifilm Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Burcu Bölükbaşı Güvenlidal, yeni işbirliğini, “Fujifilm olarak 2020-2021 yılı hedeflerimize yeni takım arkadaşımız Karbonat ile ulaşabileceğimizi hissettik. Bugünden itibaren reklam tarafında, inovatif işlere imza atmış, Karbonat ile çalışmaya başlamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum” sözleriyle değerlendirdi. Karbonat Genel Koordinatörü Emre Abay ise “Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Fujifilm ile uzun yıllar sürecek bir işbirliğine imza attık. Fujifilm tarafında inovasyondan gelen katma değerin, Karbonat yaratıcılığıyla harmanlandığında, istenilen hedeflere ulaşmak da kolaylaşıyor. Tüm süreç boyunca profesyonel ve samimi yaklaşımlarıyla Karbonat’ı doğru yönlendiren Fujifilm Türkiye yöneticilerine, Karbonat’ın bugün bu noktada olmasını sağlayan tüm değerli diğer markalarına ve ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.” sözleriyle değerlendirdi. Yeni dönemde, Fujifilm’e entegre iletişim hizmeti verecek Karbonat’ın müşterileri arasında; OPPO,
Biscolata, Luppo, Regal, Nesine.com, Logitech, Opel, Citroen, İşbir Yatak, Nivea, Kahve Dünyası ve Little Caesars Pizza da bulunuyor.

Senin için
Tümünü göster
Happy People Project ve Reckitt iş birliği

Happy People Project, Reckitt’in Türkiye’deki tüm hijyen markalarına hizmet vermeye...