Fox Türkiye’de yönetim değişikliği

FOX Türkiye’den yapılan açıklamaya gore; FOX International’da Uluslararası Yapımlar ve Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak yer alan Şebnem Aşkın, 6 Ocak 2014 itibariyle FOX Türkiye’deki görevine başladı. Aşkın, bu yeni atamayla FOX Türkiye Genel Müdürü Pietro Vicari’ye bağlı “İçerikten Sorumlu Genel Yayın Yönetmeni” olarak görev alacak.

FOX Türkiye Genel Müdürü Pietro Vicari, Şebnem Aşkın’ın ataması ile ilgili yorumunda: “Şebnem Aşkın FOX Türkiye’ye program sektöründeki güçlü deneyimleriyle önemli katkılarda bulunacak son derece deneyimli ve yetenekli bir üst düzey yöneticidir. FOX Türkiye’nin yeni hedeflerine ulaşmamız için Şebnem Aşkın’ın yaratıcılığınınve mesleki becerilerinin kanalımız için önemli bir değer yaratacağına inanıyoruz.” dedi.

Şebnem Aşkın kimdir ?

Şebnem Aşkın, FOX International’da (FIP), Uluslararası Yapımlar ve Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı görevinde iken, aralarında Meksika Akademi Ödüllerinde yeralmış olan Gerardo Naranjo’nun yönettiği “MissBALA”, Fred Cavaye’nin yönettiği “Mea Culpa” ve yakın zamanda FIP’ye kazandırılan Sean Ellis’in yönettiği, Sundance Film Festivali’nde izleyiciden“Yabancı Dilde En iyi Film” dalında İzleyici Ödülünü kazanmış olan “Metro Manila”nın tekrardan yapım haklarının alınması gibi başarılara imza atmıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.