FM Data İletişim Experto ile büyüyor

FM Data İletişim Experto ile büyüyor. Ar-Ge ve tasarım destek mekanizması ile firmaların yenilikçi projelerinin hayata geçirilmesi, Ar-Ge/Tasarım merkezi kurulumu ve yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti veren Experto, iletişim çalışmaları için FM Data İletişim’i seçti.

Experto ve FM Data İletişim, iletişim çalışmalarını birlikte yürütecek.

“Ar-Ge’ye değen her şey” mottosuyla birçok firmaya Ar-Ge/Tasarım Merkezi kurulumu, yönetimi, Ar-Ge hibe desteği ve Ar-Ge ürünlerinin seri üretimi gibi konularda danışmanlık hizmetleri sunan Experto, iletişim çalışmalarını FM Data İletişim ile yürütecek.

2010 yılından bu yana General Electric, YKK, Polisan, Derby, Jotun, Pronet, Koleksiyon Mobilya, Colins, Sinbo, Dalgakıran, Yılmaz Redüktör ve Sunny gibi farklı sektörlerden pek çok önemli firmanın Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri’nin kurulmasına ve yönetilmesine destek veren Experto, 1 ayda 10 Ar-Ge / Tasarım Merkezi kuruyor. 350 aktif firması bulunan Experto’nun yaklaşık 200 firmasının toplam değeri 50 milyar TL’yi aşıyor.

2011 yılından bu yana iletişim sektöründe 50’den fazla saygın markaya hizmet vermiş olan FM Data İletişim, Experto’ya medya ilişkileri yönetimi hizmeti verecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.