artwork

Fizy Premium hizmete sunuldu

12 yıl önce

0

2008’de kurulan ve 2010 yılında Mashable ödülü alan Türkiye merkezli müzik dinleme sitesi Fizy, “Premium Servis” hizmetini bugünden itibaren kullanıcılarının beğenisine sundu.

Premium Servis’te tüm yayınların reklamsız olarak izlenebilmesi dikkat çekerken; dinleyicinin ruh haline göre kesintisiz şarkı dinleten mood hizmetleri ise çoğaltıldı. Site içerisinde var olan 4 adet mood sayısı, Premium Servis ile 15’e çıkartıldı ve her ay 3 adet mood da kullanıcıların hesabına eklenerek sunulan keyfin çeşitlenmesi sağlanıldı. Ayrıca, müzikseverler mobil playlist oluşturarak web’den playlist’lere erişebilecek.

Premium Servis ile kullanıcılara sağlana diğer yenilikler şu şekilde oldu:

Fizy Mix: Bu uygulamayla belirli müzik türü seçilerek 1 saatlik özel seçkiler dinlenebiliyor. Şu anda sayısı 52 olan Fizy Mix’lere her ay 30 adet yenisi eklenecek. Ayrıca “Fizy Mix best of” var olan seçkiler içerisinde yer alıyor.

Yeni albümler: Premium Servis kullanıcıları, yeni albümleri çıkmadan 24 saat önce dinleyebilecek.

Video Havuzu: Fizy kendisine ait olan videoları içeren geniş yelpazeli yeni video havuzu hazırladı.

Konserler: Premium Servis kullanıcıları, biletli olan tüm konserleri bilgisayar veya telefonlarından ücretsiz olarak izleyebilecek.

Music Quiz Game: Fizy’nin sağladığı bu oyunu akıllı telefonlarından veya tabletlerinden oynayabilecek kullanıcılar, oyunla birlikte müzik bilgilerini test edecekler.

Fizy Studio: Bu uygulamayla birlikte kullanıcılar, sitede yer alan bir şarkıyı düzenleyebilecek, remix’ini yapabilecek ve onu inernet ortamında arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

Fizy Social: Facebook’ta fizy list yarışmaları düzenlenerek günün birincisi olan fizy dinleyicisine premium aboneliği hediye edilecek.

Fizy Shop: Fizy, özenle seçtiği aksesuarlarını ve en ilginç ürünlerini internetten alışveriş yapmak isteyen müzikseverlerle buluşturacak. Ayrıca, dinleyiciler bu ürünlere konser alanlarında yer alacak Fizy aracı ile de ulaşabilecek.

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...