artwork

First’ün Sakız Uzmanları görev başında

8 sene önce

0

First X-Fresh çiğneyip dolgun bir maaş karşılığında 3 ay boyunca kristal ferahlığını deneyimleyecek ve verilen görevleri yerine getirecek olan Sakız Uzmanları görevlerine devam ediyor.

Türkiye’nin ilk şekersiz tatlandırıcılı sakızı First’ün binlerce başvuru arasından seçtiği, görevleri First X-Fresh ferahlığını deneyimleyip paylaşmak olan Sakız Uzmanları görevlerine tam gaz devam ediyor.

First’ün işe aldığı Sakız Uzmanları, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğrencisi 24 yaşındaki Batuhan Sancak, Doğu Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencisi 20 yaşındaki Umut Oğuzlar ve Marmara Üniversitesi Tekstil Bölümü öğrencisi 22 yaşındaki Buse İnanç Özdeğirmen.

First’ün Sakız Uzmanları’nın görev tablosu belirlendi. 3 Sakız Uzmanı’na verilen görevler arasında; “Sakızla balon nasıl yapılır?” adlı eğitim videosu kaydetmek, Dünya Tiyatro Günü’nde en sevdiği tiyatro repliğini ağzında sakızla tekrarlayarak video çekmek, Michelangelo’yu doğum gününde anmak, yürüyen merdivenlerde insanları bekleyerek onlara ‘Her çıkışın bir inişi var, unutmayın. X-Fresh ile ferahlayın’ deyip X-fresh vermek, bahşişi sakızla ödemek gibi ilginç ve yaratıcı işler bulunuyor.

Senin için
Tümünü göster
Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Hülya Cesur, Publicis Groupe Türkiye’ye Chief Growth Officer ve Yönetim...