artwork

First, çenesi kuvvetli ‘sakız uzmanları’ arıyor

9 yıl önce

0

Şekersiz, tatlandırıcılı sakız First’ün, ilginç bir iş teklifi var. First X-Fresh çiğneyip kristal ferahlığını test edecek, sadece sakız çiğnemekten öte o anı hisseden, ferahlık hissini tarzıyla birleştiren ve ‘‘Sakız Uzmanı’’ kartvizitini gururla taşıyacak gençler aranıyor.

First’in ‘Sakız Uzmanı’ adaylarında aradığı nitelikler şöyle: Sıkılmadan saatlerce First X-Fresh çiğneyebilecek irade, sağlam çene kasları, kendine has sakız çiğneme tarzı, karizmatik sakız çiğneme duruşu.

Görev tanımı ise First’ün ‘X-Fresh’ ürünlerinin kristal ferahlığını test etmek ve rapor vermek.

Böyle bir kariyere sahip olmak isteyenler başvurularını www.ferahkariyer.com internet sitesi üzerinden yapabilir. Başvuranların tek yapması gereken kişisel bilgilerini girdikten sonra, First X-Fresh ferahlığını denerken 10 saniyelik videolarını kaydetmek ve yüklemek.

31 Aralık’a kadar devam edecek başvurular arasından 10 kişi belirlenerek mülakata çağrılacak. 1-30 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılacak mülakatlar sonunda 3 kişi, aylık 3 bin lira net maaş ile sigortalı olarak 3 ay boyunca istihdam edilme şartıyla işe alınacak.

First’in www.ferahkariyer.com internet sitesinden yürüttüğü bu kampanya şimdiden yoğun ilgi çekti. Şimdiye kadar 455 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği site, yaklaşık 724 bin sayfa görüntülemesi aldı. Siteyi ziyaret eden kullanıcılardan 19 bini aşkını iş başvurusu için form kaydı bıraktı. Sitede şu ana kadar 1.147 adet video oluşturuldu.

 

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...