artwork

Finish, yeni reklam filmini ünlü şef Arda Türkmen’le duyurdu

4 yıl önce

0

Finish, daha temiz bulaşıklar için makinelerinizde hijyen sağlayan güçlendirilmiş formüllü makine temizleyici ürününü, ünlü şef Arda Türkmen’in rol aldığı bir reklam filmiyle duyurdu.

“Hijyenik makine, temiz bulaşıklar için işi yeni Finish hijyen makine temizleyiciye bırakın” temalı filmde, bir kez daha markanın yüzü olan Arda Türkmen, her evde yaşananlardan bir kesitle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Özellikle COVID-19 salgını sonrası artan hiijyen kaygılarına da yanıt veren ürün, bulaşık makinelerinde maksimum hijyen sağlıyor.

Türkiye’nin sevilen bulaşık makinesi deterjan markası Finish’in makine temizleyicisi, yeni ve güçlendirilmiş formülüyle daha temiz makineler için hijyenik bir çözüm sunuyor. Yeni Finish Hijyen Makine Temizleyici, bulaşık makinelerinde zaman içerisinde kötü kokunun yanı sıra yıkama performansında düşüşe de neden olan kireç, yağ ve kir kalıntılarının tamamını yok ederken maksimum hijyen de sağlıyor.

Marka yüzü olarak Şef Arda Türkmen’in yer aldığı filmde, özellikle COVID-19 salgını sonrasında daha sık gündeme gelen evlerdeki bulaşık makinelerinin hijyenine vurgu yapılıyor. Her evde yaşanan hijyen kaygısının merkeze alındığı reklamda, Arda Türkmen yeğeninin bulaşık makinesi kokusundan rahatsız
olduğunu duyuyor ve makine temizliğini klasik yöntemlerle yapan kız kardeşini yeni Finish Hijyen Makine Temizleyici ile buluşturuyor. Ünlü şef, “Çiçek gibi bulaşık makineleri için işi uzmana bırakın” sözleriyle de kendine özgü sempatik üslubunu filme yansıtıyor.

RB Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, yenilenen çift etkili formülü ile makineleri derinlemesine temizleyen yeni Finish Hijyen Makine Temizleyici ürününün bulaşık makinelerinde maksimum hijyen sağladığını ifade etti: “Son aylarda yaşananlarla birlikte evlerimizdeki hijyen kaygısı giderek arttı. Özellikle de her gün yemek yediğimiz tabak, bardak ve benzeri mutfak eşyalarının hijyen durumu da herkes için son derece önemli hale geldi. Biz de yeni reklam filmimizde temiz bulaşıklar kadar makine hijyeninin de önemine vurgu yaptık. Yenilenmiş güçlü formülüyle deterjanın yetmediği noktada makine hijyeni sağlayan Finish Makine Temizleyici ürünümüz için ünlü şef Arda Türkmen ile çalıştık ve hemen her evde yaşanan kaygılara sempatik ve içten bir yanıt vermek istedik. Tüketicilerimiz nezdinde güvenilirliği ve sempatik kişiliği ile karşılık bulan Arda Türkmen ile önümüzdeki dönemde artan bir işbirliği planlıyoruz.”

Künye:

Reklamveren: Finish

Pazarlama Direktörü: Tarık Bayar

Kategori Pazarlama Müdürü: Cem Oğuzcan

Kıdemli Marka Müdürü: Harun Çeliksoy

Kıdemli Marka Müdür Yardımcısı: Göksu Balmuk

Kıdemli Medya Müdürü: Başak Malçok

Reklam ajansı: Havas

CCO: Ergin Binyıldız

ECD: Volkan Dalkılıç

Yaratıcı Ekip: Anıl Süleyman Çınar, Serhan Koçak, Sezgin Bulut, Ozan Yücekuş, Dilara Tuncer

Müşteri İlişkileri Direktörü: Berk Yılmaz

Müşteri İlişkileri Ekibi: Hare Lilya Ganiç, Asya Biçer, Doğuş Savu, İrem Aycı

Dijital Group Head: Zihni Başsaray

Dijital Stratejist: Ulaş Olkun

Dijital İçerik Yazarı: Yasemin Küçük

Ajans Prodüktörleri: Sıla Salgın, Gözde Bilir

Medya Direktörü: Didem Demiralp

Medya Direktör Yardımcısı: Nevin Nebioğlu

Medya Süpervizorü: Tekin Timoçin

Medya Planlama ve Satın Alma Ekibi: Onur Güner, Tuğyan Şendil, Ülkü Şimşek

Dijital Medya Director : Zeynep Satış

Dijital Medya Ekibi: Ege Esen, Beyza Alçiçek, Aybüke Başünal

Yapım Şirketi: Depo Film

Prodüktör: Cüneyt Utkular, Melih Kokucu

Yönetmen: Elif Kalkan

Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan

Müzik: 3K1A Müzik

Post Prodüksiyon: İmaj

Markalı İçerik Ajansı: Circus

Özer Sata

Fulya Gülcen

İletişim Ajansı: Cora Communications

Kamuran Gülcen

Cemil Basa

Diyana Bıçakçı

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...