Film stüdyosu Studio Ghibli’den yeni yıl mesajı

Japon animasyon film stüdyosu Studio Ghibli,  Japon manga ve anime sanatçısı Hayao Miyazaki’nin çizdiği göz alıcı bir illüstrasyon ile yeni yılı kutladı.

Çin takvimine göre 2021’i Öküz Yılı olarak onurlandırmak için Miyazaki, hayvanın bir resmini çizdi.

Bununla birlikte, çizilen öküzün toynakları, Miyazaki’ye göre koronavirüs tasviri mor bir karakteri eziyor gibi görünüyor.

Resme, yeni yılın hayranlara umut ve ışık getirmesi dileğini ifade eden bir mesaj eşlik ediyor.

Mesajda “Hepinize en içten selamlarımızı iletiyoruz ve Studio Ghibli’yi her zaman desteklediğiniz için teşekkür ederiz” ifadesi yer alıyor.

“Her şeyden önce tıp çalışanlarına, yıl sonu tatil dönemi olmasına bakılmaksızın, enfekte hastaları tedavi etmeye kendini adamış olduklarından ötürü en derin saygı ve minnettarlığımızı ifade etmek istiyoruz. “

Studio Ghibli müzesi de web sitesinde bir yeni yıl illüstrasyonu yayınladı, bu da Miyazaki’nin oğlu Goro tarafından çizildi.

Çizim, Earwig ve Cadı’nın ana karakterlerinin yanı sıra çeşitli kuklaları gösteriyor ve müzeyle birlikte yaklaşan projesine bir selam veriyor.

Çizimle birlikte gelen notta “Geçen yıl boyunca Ghibli müzesini desteklediğiniz için teşekkür ederiz. 2021’in hepiniz için mutlu bir yıl olmasını içtenlikle umuyoruz. ” Yazıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.