artwork

Filli Boya’dan “Hayata Renk Katan Şarkılar” yarışması

12 yıl önce

0

Süper FM işbirliği ile yaza renk katacak bir projeye imza atmaya hazırlanan Filli Boya, sosyal medya ve radyoyu bir araya getiriyor. Bu projeyle takipçilerine kendi top listelerini belirleme ve radyodan anons etme fırsatı sunan Filli Boya, ‘sosyal medyaya damga vuracak’ şarkıları bir araya getiriyor.

2 Temmuz’da başlayıp 27 Temmuz’da sona erecek olan “Filli Boya Hayata Renk Katan Şarkılar” yarışmasında ziyaretçiler tamamen kendilerine özgü bir liste belirleme şansına sahip olacak. Filli Boya Facebook sayfasında, “Süper FM Haftalık Top 20” başlığıyla hazırlanacak özel bir platformda oylama yapabilecek olan ziyaretçiler, hem eğlenip hem de sürpriz ödüller kazanma şansı bulacak.

Hazırlanacak olan listedeki tüm şarkılar, Pazartesi ve Perşembe günleri oylamaya sunulacak. Oylamalar sonucunda her Perşembe çekiliş ile belirlenecek olan 5 kişi, Top 5 listesini bir sonraki gün kendi sesiyle Süper FM’de sunma şansı yakalayacak. Ayrıca çekilişle belirlenecek bir şanslı katılımcıya, sevdiği bir kişiyle harika vakit geçireceği çift kişilik konser bileti hediye edilecek.