artwork

Filli Boya’dan “Hayata Renk Katan Şarkılar” yarışması

11 sene önce

0

Süper FM işbirliği ile yaza renk katacak bir projeye imza atmaya hazırlanan Filli Boya, sosyal medya ve radyoyu bir araya getiriyor. Bu projeyle takipçilerine kendi top listelerini belirleme ve radyodan anons etme fırsatı sunan Filli Boya, ‘sosyal medyaya damga vuracak’ şarkıları bir araya getiriyor.

2 Temmuz’da başlayıp 27 Temmuz’da sona erecek olan “Filli Boya Hayata Renk Katan Şarkılar” yarışmasında ziyaretçiler tamamen kendilerine özgü bir liste belirleme şansına sahip olacak. Filli Boya Facebook sayfasında, “Süper FM Haftalık Top 20” başlığıyla hazırlanacak özel bir platformda oylama yapabilecek olan ziyaretçiler, hem eğlenip hem de sürpriz ödüller kazanma şansı bulacak.

Hazırlanacak olan listedeki tüm şarkılar, Pazartesi ve Perşembe günleri oylamaya sunulacak. Oylamalar sonucunda her Perşembe çekiliş ile belirlenecek olan 5 kişi, Top 5 listesini bir sonraki gün kendi sesiyle Süper FM’de sunma şansı yakalayacak. Ayrıca çekilişle belirlenecek bir şanslı katılımcıya, sevdiği bir kişiyle harika vakit geçireceği çift kişilik konser bileti hediye edilecek.

 

Senin için
Tümünü göster
Kraft Heinz cezbedici tatları yelpazesine katıyor

Kraft Heinz, Gigi Hadid’den ilham alan makarna votka sosu için...

Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...