artwork

FIFA 19 ile şampiyonların yükselişi başlıyor

6 yıl önce

0

28 Eylül’de satışa sunulacak olan FIFA 19’un reklam filmi yine ünlüler geçidi gibi. Reklam filminde futbolcularla oyuncuların hikayelerini birleştiren FIFA 19 ile şampiyonların yükselişi başlıyor.

Reklam filminde yine oyun ve gerçek dünya iç içe geçiyor. Geçen yıl yayınladığı ve kendisine Cannes Lions‘ta ödül kazandıran “More Than a Game” filminden farklı olarak, bu kez oyun gerçek yaşamı etkilemiyor, gerçeğin kendisi oluyor. Her şey, bir grup gencin oyunu sırasında topun TV ekranından çıkması ile başlıyor. Oyun ve gerçek, birbiriyle dalga dalga birleşiyor. Evlerindeki konsollarda FIFA 19 oynayan gençler, “Herkes Neymar’la tanışmak istiyor. Ben hariç. Çünkü ben, Neymar’ım” gibi cümleler kurabiliyorlar.

Reklam filminde yine Cristiano Ronaldo yer alırken, ona Neymar ve Kylian Mbappe eşlik ediyor. Filmde ayrıca bazı sosyal medya ünlüleri de bulunuyor.

Adam & Eve/DDB imzalı reklam filmi, Jeppe Vidstrup ve Simone Wärme tarafından hayata geçirildi. Filmin yönetmen koltuğunda Riff Raff / Passion Pictures’dan BRTHR oturuyor.

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...