Fiat yol arkadaşım reklam film yayında

Fiat yol arkadaşım dediği Doblo aracının yeni özelliklerini anlatarak sürücülerin nasıl yol arkadaşı olduğunu gösteriyor.

Fiat yayınladığı üç reklam filmi ile Doblo’nun teknolojik özelliklerini anlatıyor. Yayınlanan reklam filmlerinde “akıllı telefonlarda hız ve mesafe limiti, araca ulaşabilme ve aracım nerede” özellikleriyle sürücülere rahatlık sağlandığı anlatılıyor.

 “Aracınıza Hız ve Mesafe Limit Koyun!” reklam filminde Özkan Kaya’nın işletmesi “Kaya Ticaret”in hikayesi anlatılıyor. Kaya’nın işinde titiz olduğu vurgulanıyor ve atılan her adımda kontrolü elden bırakmayan bir patron imajı veriliyor. Bu yüzden dağıtım yapan çalışanlarını takip eden Özkan Kaya, hız yapanları rahatlıkla görebiliyor ve dilediği gibi hız limitini ayarlıyor.

“Aracınızın Nerede Olduğunu Telefonunuzdan Öğrenin!” reklam filminde ise oğlunu merak eden babanın hikayesi anlatılıyor. “Kadir bey varınca mutlaka ara, merakta bırakma demişti oğluna ama her seferinde olduğu gibi yine aramadı kerata.”  diyen reklam filminde baba dayanamayıp telefonundan direk oğlunun nerede olduğuna bakıyor Doblo’nun aracım nerede özelliği sayesinde içi rahatlıyor.

“Aracınızı Uzaktan Açıp Kapatın!” reklam filminde de teslimatları alacak Ahmet’in hikayesi anlatıyor. Teslimat için saat 4’e söz veren Ahmet bey, dükkanına gelen müşterisi yüzünden ürünlerini almaya gidemiyor ama teslimat yapacak kişileri arayarak gelen ürünleri aracına koymasını istiyor ve akıllı telefonundan aracının bagajını rahatlıkla açıyor. Bu sayede işinin aksamadığını gösteriyor reklam filmi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.