artwork

Feveran’ın yeni iş ortağı TMOB oldu

3 sene önce

0

Yaratıcı iletişim ajansı Feveran, yeni bir markayla daha el sıkıştı. Global firmalara yenilikçi ve sofistike platform hizmeti (PaaS) çözümleri sunan tmob’un iletişim ortağı Feveran oldu.

İş ortakları için, göze çarpan ve kalabalık içinden sıyrılmalarını sağlayacak projeler hazırlayan Feveran, yeni bir markayla daha anlaştı. Yurt içi ve yurt dışında birçok ülkede global firmalara yenilikçi PaaS çözümleri sunan tmob, stratejik iletişim faaliyetlerini Feveran’a emanet etti. Kurulduğu günden bu yana bankacılık,
telekomünikasyon, havayolları ve çevrimiçi perakende sektörlerindeki global firmalara hizmetler veren tmob; mobil finansal servisler, e-bankacılık, bulut tabanlı dijital çözümler, e-ticaret altyapısı üzerine geliştirilmiş sektörel platformlar başta olmak üzere işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerine değer katan çözümler sunuyor.

“Yaratıcı iletişim markaların ölçüsüdür” mottosuyla 5’inci yaşını kutlayan Feveran; teknoloji, perakende, gayrimenkul, turizm, FMCG, otomotiv, eğlence ve spor başta olmak üzere birçok farklı sektörden ulusal ve global markaya yaratıcı iletişim çözümleri sunuyor. Türkiye’nin en büyük iletişim ajansı olmak yerine en iyisi olmayı amaçlayan Feveran; hizmet verdiği markaların köklerine bağlı kalarak onlara yeni ufuklar açmayı hedefliyor.