Site icon Campaign Türkiye

Fenerbahçe Kadın Voleybol’un yeni forma sponsoru Barilla oldu

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleşen törenle Barilla ve Fenerbahçe Voleybol Kadın Takımı arasında anlaşma imzalandı.

Tüm dünyada sağlıklı beslenme konuları ile spor ve sporcuya destekler veren Barilla, Türkiye’deki yatırımını artırıyor. Makarna üreticisi şirket, Fenerbahçe Voleybol Kadın Takımı’nın 2 yıllık forma sponsoru oldu. İmza töreni Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Selim Kosif, Barilla Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Güneş Karababa, Fenerbahçe Voleybol Kadın Takımı Antrenörü Marcello Abbondanza, takım kaptanı Eda Erdem Dündar ile yıldız oyuncularından Yeon Koung Kim ve Polen Uslupehlivan’ın katılımı ile gerçekleşti.

Barilla Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Güneş Karababa “Spor ve sporcu ile yan yana bir şirket olarak Fenerbahçe Voleybol Kadın Takımı ile bugün gerçekleştirdiğimiz iş birliğinden farklı bir mutluluk duyuyoruz. Sporun sosyal yaşamdaki büyük öneminin yanı sıra, sağlıklı yaşamın beslenme ile birlikte vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu biliyoruz. Çocukluktan itibaren kadın, erkek tüm bireylerin spor yapmasını teşvik etmek hedeflerimizin başında geliyor. Bu doğrultuda, tüm amatör sporların altyapılardan itibaren desteklenmesi gereğine inanıyoruz” diyerek anlaşmanın öneminden bahsetti.

Exit mobile version