artwork

FCB ve Artgroup güçlerini birleştirdi

8 sene önce

0

Reklam holdingi Interpublic Group of Companies (IPG) network’ünde yer alan FCB İstanbul ve FCB İzmir, entegre iletişim ajansı Artgroup’la güçlerini birleştirerek, FCB ARTGROUP oldu.

FCB ARTGROUP’u mevcut Artgroup, FCB İstanbul ve FCB İzmir direktörleri ile birlikte Özgür Sağlam ve Fehmi Özkan Eş Başkanlar olarak birlikte yönetecekler.

 FCB International’ın Başkanı Sébastien Desclée “Artgroup lokal kimliğini koruyarak küresel alanda faaliyet göstermenin önemine inanıyor ki, bu da FCB’nin Global felsefesine mükemmel şekilde uymakta. Artgroup’un 29 yıllık yerel tecrübesi, bizim küresel gücümüzle bütünleştiğinde hem iş ölçeği hem de yetenek anlamında FCB ARTGROUP’un Türkiye reklam pazarında fark yaratacağına inanıyorum” dedi.

Fehmi Özkan “Küresel destek, stratejik bilgi ve yaratıcı potansiyel ile birleştiğinde, tüketici davranışlarını hedefler doğrultusunda değiştirebilen, Türk tüketicilerinin duygularını harekete geçirebilecek ve sektörümüz tarafından da takdir edilen başarılı işlere çok yakında imza atacağımıza inanıyoruz” yorumunu yaptı.

Özgür Sağlam ise “Ajansı, şu andaki ve gelecekteki potansiyel markalarımızı büyütecek, sektörde gerçekleştirdiği işlerle ses getirecek yeteneklere yönelik bir çekim merkezi haline getirme konusunda oldukça kararlıyız’’ dedi.
Desclée, FCB’den ayrılarak kariyerinde yeni fırsatları değerlendirecek olan FCB İstanbul CEO’su Elif Önay’a da katkıları için teşekkür etti. Desclée “FCB olarak, hem bu süreçteki desteği hem de geçtiğimiz 16 yıl boyunca yaptığı değerli katkılar için Elif’e minnetlerimizi sunuyor, kendisine kariyerinin yeni aşamasında sonsuz başarılar diliyoruz’’ dedi.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nda atamalar gerçekleşti

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nın yönetim kuruluna iki yeni isim atandı...