artwork

Fawori Boya, yeni uygulaması Fawori Dünyam ile sadakat programını başlatıyor

2 sene önce

0

“Hem iyi kalite hem iyi fiyat” anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Fawori Boya, yeni uygulaması Fawori Dünyam ile sektöründe bir ilke imza atarak boya ustalarına yönelik oyun, eğlence ve deneyim odaklı sadakat programını başlatıyor. “Ustalara bi dünya sürpriz, bi’ dünya fırsat!” sloganıyla hayata geçirilen uygulamayla boya ustaları farklı deneyimler ve sürpriz hediyeler kazanıyor. Ünlü şarkıcı Alişan’ın reklam yüzü olduğu Fawori Dünyam, Türkiye genelinde bir roadshow ile tanıtılacak.

2 Mart’ta Kocaeli Gebze’den başlayan roadshow kapsamında ünlü radyocu Afrikalı Ali, 17 ilde ustalara Fawori Dünyam’ı anlatacak

Üretimi, teknolojisi, kalitesi, geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalıyla fark yaratan Fawori Boya, yeni uygulaması Fawori Dünyam ile sektöründe ilk kez boya ustalarına yönelik oyun, eğlence ve deneyim odaklı büyük bir sadakat programını başlatıyor. “Hem iyi kalite hem iyi fiyat” anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Fawori, boya ustalarına yepyeni deneyimler ve sürpriz hediyeler kazandıracak olan Fawori Dünyam uygulamasını Türkiye genelinde özel bir roadshow ile tanıtacak.

“Ustalara bi dünya sürpriz, bi’ dünya fırsat!” sloganıyla 2 Mart’ta Kocaeli Gebze’den başlayan Fawori Dünyam roadshow’u toplam 17 ili kapsayacak. Roadshow çerçevesinde ünlü radyocu Afrikalı Ali, radyo programını roadshow rotasındaki illerde gerçekleştirerek Fawori ustalarıyla buluşacak.

Fawori Dünyam roadshow’u Kocaeli Gebze’nin ardından İstanbul, Tekirdağ, Bursa, İzmir, Fethiye (Muğla), Antalya, Adana, Mersin, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Trabzon, Erzurum, Samsun ve Ankara’yla devam edecek, 8 Nisan’da Düzce’de sona erecek.

Android ve IOS uyumlu Fawori Dünyam uygulamasını telefonuna indiren ustalar, kendilerini ifade edecek bir avatar oluşturma, verilen görevleri yerine getirdikçe başarı rozeti kazanma gibi interaktif ve eğlenceli bir dünyaya adım atıyor. Ustalar kazandıkları rozetlerle sürpriz fırsatları yakalarken kullandıkları Fawori ürünlerindeki barkodları okutarak uygulamadaki çarkıfelekten anında deneyim ve hediye kazanma şansına sahip oluyor.

Büyük ödül Fiat Doblo

Fawori’nin yeni uygulaması ile boya ustalarını Porsche otomobil ile test sürüşü, helikopterle İstanbul turu, Kapadokya’da balon turu, Kıbrıs tatili, imzalı forma kazanma, Kral FM’de Afrikalı Ali’nin programına konuk olma, market çeki, giyim çeki, iPhone 11 cep telefonu, tablet, televizyon, bluetooth speaker ve powerbank, hediye GB gibi sürpriz deneyim ve hediyeler bekliyor. Uygulamadaki büyük ödül ise Fiyat Doblo olacak.

Uygulama ile anlık sıralamadaki yerini görebilen ustalar tatlı bir rekabet de yaşıyor. Ayrıca hediye olarak verilen deneyimlerin videolarını da izleyebiliyor. İnşaat sektöründe faaliyetlerine 2003 yılında başlayan Fawori, yüksek performanslı ürünlerinin üretimini Betek Boya tesislerinde gerçekleştiriyor. Fawori’nin geniş ürün gamında; iç,dış cephe boyaları, sentetik, selülozik ve endüstriyel boyalar, sprey boya, parke, macun, astar, fayans yapıştırıcı ve derz dolguları, su izolasyon ve ısı yalıtım ürünleri bulunuyor.

Senin için
Tümünü göster
İz İletişim’in yeni küresel markası bp Türkiye

Sektörünün güçlü markası bp Türkiye, yeni dönem iletişim çalışmalarını İz...

Espressolab “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası başlatıyor

Nitelikli kahve deneyimini mobil uygulaması ile 1,5 yıl önce cebe...