Fatih Portakal ile Ana Haber, yine zirvedeydi

Somera‘nın günlük olarak hazırlamış olduğu sosyal medya verilerine göre, 15 Ocak 2015 tarihinin en çok konuşulan televizyon yapımları sırasıyla Fatih Portakal ile Ana Haber, Kurtlar Vadisi Pusu ve Kaçak Gelinler oldu.

Fatih Portakal ile Ana Haber, sosyal medya başarısını sürdürerek  #yaşamak hashtagi kullanılarak insanların düşüncelerini paylaştığı iletilerle günün en çok konuşulanı olmayı başardı (Somera rating: 16,42).

Kurtlar Vadisi Pusu, aksiyon dolu bir bölümle daha çok konuşuldu. Aynı zamanda Kurtlar Vadisi’nin 12.yılıyla ilgili paylaşılan iletiler dikkat çekti. Kurtlar Vadisi Pusu, son bölümüyle 11,81 somera rating alarak, günün en çok konuşulan 2.yapımı olmayı başardı.

Kaçak Gelinler, dizinin bir bölüm sonra sonlanacağının duyurulmasıyla, takipçileri tarafından yazılan tepki ve duygu dolu iletilerle dikkat çekti. Dizinin takipçileri, dizinin bitmesine çok üzüldüklerini, onları çok özleyeceklerini ve alıştıklarını belirttiler. Ayrıca bu bölüm, Şebnem ile Selim’in eğlenceli resim atölyesi sahneleri ve evde baş başa geçirdikleri romantik dakikalar da çok konuşuldu. Kaçak Gelinler, 9,49 somera ratingiyle günün en çok konuşulan 3.yapımı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.