artwork

Fatherly.com’dan geleceğin sporcuları virali

7 sene önce

0

Olimpiyatlar şu sıralar herkesin en çok ilgilendiği konu olarak gündemdeki yerini alıyor. Birçok sporcuyu Rio’nun dışında markaların kampanyalarında da sıkça görüyoruz. Tüm bu sporculardan daha da dikkat çeken bir şey varsa o da aileleri oluyor.


Yüzücü Michael Phelps’in gururlu annesi ve jimnastikçi Aly Raisman’ın neşeli olduğu kadar kaygılı da görünen ailesi derken çocuklarına her an destek olan aileler kimi zaman sporculardan rol çalmayı bile başarıyor. Aile sitesi olan Fatherly de bundan ilham alarak geleceğin sporcularına dair oldukça şirin bir video paylaştı.

Yüzücü, boksör, masa tenisi ya da golf oyuncusu… Videoda bir sürü şirin çocuğu 2032’de Olimpiyatlarda yer alabilecek geleceğin sporcuları olarak görüyoruz. Fatherly.com videoyu paylaştığı 5 Ağustos’tan itibaren büyük bir başarıyla imza atarak 33 milyon izlenmeyle viral oldu.

P&G’nin “Thank You Mom” kampanyasıyla benzer detayları bulunsa da Fatherly’nin yaptığı şey ön planda babaların olduğu bir video. Fatherly’nin kurucularından Simon Issac da markaların Olimpiyatlarda aileyle ilgili mesaj vermesinin hep anneler çevresinde geliştiğini söyledi. Anlaşılan Fatherly duruma bir de babaların çerçevesinden bakmak istemiş.

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...