Faselis genel müdür yardımcısı İlknur Altın Ünaç oldu

Faselis Veri Teknolojileri A.Ş., 2014 yılında duyurduğu ve geçtiğimiz yıl çalışmalarına başladığı globalleşme sürecine daha fazla odaklanmak adına yönetim kademesine İlknur Altın Ünaç‘ı kattı.

Faselis CEO’su Aydın Sün, Hollanda ve Güney Afrika pazarları için hazırlık çalışmalarının tamamlandığını ve Türkiye dışında faaliyete başlayacağı diğer iki pazara en iyi şekilde giriş yapmak için çalışmalarını uzun döneme yaydıklarını söyledi. Sün, yeni hedeflerini “2016 için belirlediğimiz yeni pazar ise Amerika Birleşik Devletleri. ABD dünyanın en büyük PR pazarına sahip ülke. Doğal olarak en güçlü rekabet de orada. Fakat biz Faselis’in rakiplerinden çok daha üstün hizmet kalitesi, yenilikçi yapısı ve farklı iş modeli ile ABD pazarında kısa sürede kendisine yer edineceğine inanıyoruz. Bu kapsamda 2016’nın ilk yarısında ABD ofisimizi San Francisco’da açmayı hedefliyoruz” sözleriyle açıkladı.

Kendisinin ve Faselis’in mevcut genel müdür yardımcısı ve CTO’su Emek Tüzün’ün ağırlıklı olarak ABD pazarına odaklanacaklarını söyleyen Aydın Sün, “Türkiye operasyonu zaten oldukça oturmuş bir yapı, yılbaşı itibariyle yeni genel müdür yardımcımız İlknur Hanım operasyonun sorumluluğunu yavaş yavaş üzerine devralmaya başlayacak. İlk çeyrek sonunda ise tüm Türkiye operasyonu İlknur Hanım liderliğinde yürütülecek. CTO’muz Emek Bey ve ben de tüm konsantrasyonumuzu ABD ve Hollanda pazarına vereceğiz” dedi.

2010 yılından beri Faselis bünyesinde Satış Yönetici olarak çalışan İlknur Altın Ünaç, 4 Ocak 2016 itibariyle Türkiye operasyonlarından sorumlu genel müdür yardımcısı görevini üstlendi. Altın, Faselis’den önce Teksel Tekstil, Panatel ve Tekofaks Panasonic’de kurumsal iletişim faaliyetlerini yürütmüştü. Marmara Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunu olan Altın, evli ve bir çocuk annesi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.