Fahriye Evcen, L’Oréal Paris’in güzellik elçisi oldu

Yüz yılı aşkın süredir dünya kadınlarını güzelleştirme misyonunu yürüten L’Oréal Paris’in yeni Türk güzellik elçisi  Fahriye Evcen oldu.

Fahriye Evcen

L’Oréal Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Öztürk lansman kapsamında gerçekleştirdiği konuşmasında; “Fahriye Evcen; karşı konulmaz güzelliği, oyunculuk kariyerinde elde ettiği başarıları ve güçlü duruşu ile L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi olmasından gurur duyduğumuz bir isim. Fahriye Evcen ile hayata geçirdiğimiz iş birliğimiz ile çok güzel işlere imza atıyor olacağız. Bunlardan ilkini de L’Oréal Paris’in saç bakım segmentinde yer alan Elseve markamız için gerçekleştireceğiz” dedi.

Fahriye Evcen ise L’Oréal Paris ailesine katıldığı için yaşadığı mutluluğu aktarırken: “Sizlerin karşısına L’Oréal Paris’in güzellik elçisi olarak çıkıyor olmaktan dolayı tarif edilemez bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Dünya çapında en saygın kozmetik devi olan L’Oréal ailesinin bir üyesi olarak artık hayatımda yeni bir dönem başlıyor. L’Oréal Paris yüz yılı aşkın bir süredir dünya kadınlarının sahip olduğu güzelliği bir bütün olarak; kimlikleri, karakteristik özellikleri ile ön plana çıkarıyor. Standart güzellik anlayışlarından uzaklaşarak; özgüven odaklı bir yaklaşım oluşturan L’Oréal Paris; temsil ettiği değerler ile saygı duyduğum bir marka. Küçüklüğümden beri güzelliklerine ve duruşlarına hayran olduğum dünyanın en başarılı kadınlarının yolu da hep L’Oréal Paris’te birleşti. Şimdi ben de “Çünkü biz buna değeriz” diyerek yeni güzellik misyonumu sizlerle paylaşıyorum. L’Oréal Paris kadını sahip olduğu gücü içten dışa yansıtarak duruşuyla çevresine örnek olur. Bu önemli misyon ile Türk kadınlarına ulaşıyor olmak; onların kendi değerlerini fark etmeleri ve gerçek güzelliklerini ortaya çıkarmaları için yol göstermek benim için çok anlamlı” dedi.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.