FactoryByKS müşteri portföyünü genişletti

Yeni dönemde İstinyePark AVM‘ye hizmet vermeye başlayan FactoryByKS, müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Bu yeni birliktelikle ajans, yeni müşterisine bütün iletişim mecralarında destek verecek.

Ajans Başkanı Kübra Sönmez, FactoryByKS’i “reklam sektöründe farklı deneyimlere sahip meslektaşlarıyla, müşteri mutluluğunu merkeze koyan yeni bir yaklaşımla” kurduğunu belirtiyor.

360 derece hizmet anlayışıyla kurulan FactoryByKS hakkında bilgi veren Kübra Sönmez, birlikte çalıştıkları müşterilerin giderek daha karmaşık hale gelen bir yapıda faaliyetlerine devam ettiklerini gözlemlediğini belirterek, “Ortaya çıkan her yeni iş fikrinin sürdürülebilirliği, marka ve müşteri ilişkisinin doğru şekilde konumlandırılmasını gerektiriyor. Yapmış olduğumuz çalışmalarda bu durumun ürün ve marka sadakatine etkilerini tespit edebiliyoruz. Tüketiciyi, markayı ve pazarı tanımak, zaten reklamcılığın olmazsa olmazı… Önemli olan, satış odaklı yaratıcı çözümler sunmak. Dijital çağda, müşteri sadakati satışa ve kârlılığa dönüşüp daha dinamik bir yapıya kavuştu, büyük veriyi konuşan işletmelerin, akıllı veriyi ajandalarına almaya başladı.” dedi.

FactorybyKS, portföyüne yeni kattığı İstinyePark’ın yanı sıra Yataş Projects, Hibboux, Beşler Et, Meal Box, NG Style, MommyCare, CareMaster, Porio markalarına da hizmet veriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.