Facebook’tan coronavirüs tedbiri

Singapur merkezli bir çalışanın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Facebook üç Londra ofisini geçici olarak kapattı.

Ofisler cuma günü saat 15: 00’den itibren hafta sonu derinlemesine temizlik yapılması amacıyla kapatıldı ve personelin evden çalışması istendi. Ofisler, pazartesi günü tekrar açılacak.

Facebook, semptomları izleme aşamasında çalışanlarının tetikte olmalarını vurgulayarak kişiyle doğrudan temas kurmuş olanlarla iletişime geçti.

Şirket sözcüsü: “Singapur ofisimizde çalışan Covid-19 teşhisi konmuş bir çalışan 24-26 Şubat 2020 tarihinde Londra ofislerimizi ziyaret etti. Bu nedenle Londra ofislerimizi pazartesi gününe kadar derin temizlik ve çalışanların güvenliği için kapatıyoruz. O zamana kadar evden çalışıyorlar. dedi ” Omnicom ofisleri OMD ve PHD geçen hafta Fitzrovia’daki ofislerini kapatırken bir çalışan koronavirüs için teste sokulmuştu.

İngiltere’de 163 koronavirüs vakası var. Resmi olarak Covid-19 olarak adlandırılan virüs, geçen yılın sonunda Çin’in Wuhan şehrinde keşfedildi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.