Facebook Blueprint artık Türkçe

Her ölçekten ajans, reklamveren ve şirketin uygulama ve hizmet ailesinden yararlanması amacıyla hayata geçirilen online eğitim programı Facebook Blueprint artık Türkçe dilinde de hizmet veriyor.

Facebook Blueprint artık Türkçe

Facebook, Blueprint’in kullanılabildiği dilleri çeşitlendirerek dünyanın dört bir yanındaki daha fazla insana işlerini büyütmeleri için gerekli olan araçları sunmayı ve onların pazarlama becerilerini geliştirmeyi hedefliyor.

Blueprint programının hayata geçirildiği 2015 yılından beri 150’den fazla ülkede, 1 milyon küçük işletmenin de dâhil olduğu 2 milyondan fazla insan Blueprint’e kayıt oldu. Blueprint hâlihazırda 13’den fazla dilde “Hedefleme,” “En İyi Yaratıcı Örnekler,” “Video” ve “Ölçümleme” gibi pek çok farklı pazarlama başlığında ücretsiz e-eğitim kursları sunuyor.

Türkçe olarak sunulan Facebook Blueprint kurslarına erişmek için facebook.com/blueprint adresine giriş yaparak Blueprint Kataloğu ana sayfasının sağ üst köşesindeki “Profili Düzenle” seçeneğinden dil tercihlerinizi güncelleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.