Eyüp Sabri Tuncer, “temiz bir nefes” almanın öneminin altını çiziyor

Eyüp Sabri Tuncer, Saadet Işıl Aksoy’un da yer aldığı Yeni Reklam Filminde “Temiz Bir Nefes” diyor.

Eyüp Sabri Tuncer’in, pandemi dönemine duygusal bir yorum getirerek “Temiz Bir Nefes” almanın önemini gözler önüne serdiği, I Mean It Creative ajansı tarafından hazırlanan son reklam filmi TV kanalları ve dijital platformlarda yayında.

Yaşadığımız sürecin duygusal, zorlayıcı ve düşündürücü anlarını bir arada gördüğümüz yeni reklam filminde sevilen oyuncu Saadet Işıl Aksoy da yer alıyor. “Temiz Bir Nefes” mottosuyla, hayatımızda hijyenin öneminin altını çizen Eyüp Sabri Tuncer, filmde lokomotif ürünü, kolonya başta olmak üzere diğer alanlardaki ev hijyeni ve kişisel bakım ürünlerine de yer veriyor. Türk halkı için bir ‘lovebrand’ haline dönüşen Eyüp Sabri Tuncer markası yüzyıllık bir marka olarak güven duygusunu temsil ediyor.

Saadet Işıl Aksoy’un rol aldığı, Burak Sergen’in seslendirdiği yeni Eyüp Sabri Tuncer reklam filmi temiz bir nefes almayı konu alıyor. Türkiye’de kendi formülünü geliştiren ilk kolonya markası olan Eyüp Sabri Tuncer, 100 yıldır hijyen konusunda birçok atılım gerçekleştirdi. Kişisel bakımdan eve, ofisten dokunduğumuz yüzeylere, temiz bir nefes almanın yolunun bütünsel bir hijyen anlayışı olduğunu vurgulayan marka, kolonya, kişisel bakım ürünleri, ve ev bakım ürünlerini kapsayan altıyüzü aşan  ürün yelpazesini tüketiciyle buluşturuyor.

KÜNYE
Reklamveren: Eyüp Sabri Tuncer
Reklamveren Yetkilisi: Pelin Tuncer
İçerik Yaratıcı Ajans: I Mean It Creative
Prodüksiyon Şirketi: I Mean It Creative
Müşteri Temsilcisi: İpek Çelikkalp, Birhan Gizligöz
Yapımcılar: Emrah Yücel
Yönetmen: Emrah Yücel
Kurgu: Arca Çoruh
Müzik: MatGri
Dış Ses: Burak Sergen
Post Prodüksiyon: 1000 Volt

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.